Ümraniye Adem Yavuz Tesisatçı

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizleme servisimiz mevcuttur. Ümraniye Adem Yavuz su kaçağı tespiti olarak aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine hizmet vermekteyiz.

Adem Yavuz Tesisatçı Telefonları

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı ilaçlı petek açma yapan petek temizliği firmasıdır. Petek içindeki küçük su geçiş kanalları vardır ve çamur, kireçle dolması ılık, soğuk kalması ve kombiniz varsa filtre devir daimini tıkanmasına neden olur ki bu durumda kombi pek bir işe yaramaz. Kombi petek temizliği, kombi tahliye vanasından atık suyun gönderimi, peteğe ilaçlı su cihazı bağlayarak devir daim ile temiz aşamaya getirip, kirecin pasın alınması gibi bazı işlemler ile ısınma sorununuzu büyük oranda çözmekteyiz. Petek temizleme bu çalışmadaki avantajlardan birisi de ısı artışı ve yakıt masrafı azaltmanızdaki öncülüğüdür. Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı kırmadan pis su kanal açma servisidir. Tuvalet tıkanıklığının açılmasında kesin çözüm arıyorsanız daireniz, duvar arkası, apartman logar kanalı dahil hepsini temizleyebilecek kameralı robot cihazla tıkanıklık açma yolunu tercih etmelisiniz. Tıkanma açma ev içi tadilat olmaz, kirletmeden örneğin alaturka tuvalet taşından gider pimaşına geçiş sağlayacak olan açıcı yayımız ile ilk adımı atabiliriz. Tuvalet açma atık su tahliye gider açma çalışmasında yay atığın olduğu alana ulaştırılır ve cihazımızın çalıştırılması ile tüm nesnelerin temizlenmesi sağlanır. Tuvalet açan tesisatçı atıkları geri çıkartmak yerine, ileriye geçmesini sağlayıp, pimaşı, tuvalet tesisatını kırmadan şehir hatlarına tıkanma nesnelerini ulaştırıyor ve kamera ile görüntü alarak kontrol ediyoruz.

Ümraniye Adem Yavuz tesisatçı paslanmış su kaçıran metal boruları bulan firmadır. Su kaçağı bulan tesisatçı paslanma, çürüme yapan metal, demir su borusunda kaçak bulma sistemlerinde öncelikle suyun basıncına bakılır ve ilgili kata giderek, zemine yerleştirilen ve banyo gibi alanlarda kullandığımız ses dedektörü ile verileri inceleriz. Kameralı su kaçağı tespiti tesisatın tam olarak sızma alanı su kaçağı tespiti sistemleri ile bulunabilir ve kaçağın plastik borularda onarımı gibi parça değişimi her zaman olmayabilir. Demir borularda paslanan alanların görülmesi ve metal, demir su boru tesisatlı evi plastik su borusu ile değiştirme veya paslanma alanı kadar onarım gibi pek çok seçeneğimiz vardır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87