Ümraniye Armağanevler Tesisatçı

Ümraniye Armağanevler tesisatçı firması olarak kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider borusu açma ve ilaçla petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Armağanevler tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Armağanevler Tesisatçı Telefonları

Armağanevler tesisatçı kırmadan logar tıkanıklık açma uzman firmasıdır. Zemin, giriş kat tuvalet, logar açma işlemlerinde kesinlikle kostik kullanmadan atık su tahliye gider açma işlemlerini robot cihazın açıcı yayının gidere takılması ve cihaz gücü ile temizlemekteyiz. Gider açma kanalında kırılma olmada kameralı logar atık kanalı açıcı cihaz yayının saat yönünde sürekli dönmesi ile atıkların iyice kavranması ve uzaklaştırılması, bulunan yabancı cisimlerin bazılarının yakalama uçları ile geri çıkartılması gibi pek çok işlemi bizden alabilirsiniz. Ümraniye Armağanevler tesisatçı hemen petek temizliği yapabilen firmadır. Petekteki suyun tahliye bölmesinden alınması ile elinize yalnızca siyah tonda su geliyor ise sorun yoktur fakat çamurlu gibi pütürlü maddeler geliyorsa bizi mutlaka aramalısınız. Kombi petek temizliği çünkü o maddeler tahliye ile tamamen alınamaz ve soğumanın nedenidir. Ekibimiz gelir ve tesisata ilaçlı su ekleyerek, cihaz basıncı ile devir daim yapar ve tüm kireci, pası, çamuru alarak, pek çok ayarı da beraberinde uygulayabilir. Radyatör temizliği kombi parça arıza araştırması ve petek temizleme işlemlerini de uygulayarak gerekirse kombi tahliye vanasından da pislikleri banyo gibi alanlara göndererek daha yüksek verim almanızı sağlayabiliriz.

Ümraniye Armağanevler tesisatçı pis su borusu tıkanma su kaçağı tespiti yapan firmadır. Cihazlı boru pimaş içi görüntüleme kamerası ile tesisat içerisindeki tıkanmalar klozet, banyo, lavabo, alaturka tuvalet kanalı dahil hepsi için yapılabilir. Tıkanma açma arttığı vakitlerde bazen kırılmalar olabilir ve gideri çöp gibi kullanmak başlıca hatalar olsa da basıncın da buna etkisi vardır. Kanal açıcı cihazla gideri temizleyebilir ve giderden alınacak görüntüler ile atık suyun aktığı pimaş boruyu açma işlemi yapılarak tam olarak konumunu görüntüler ve müşterinin bütçesini sarsmayacak şekilde onarım çalışmasına onayınız ile geçilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87