Bakırköy Zuhuratbaba Tesisatçı

Bakırköy Zuhuratbaba tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Zuhuratbaba tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Bakırköy ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Zuhuratbaba Tesisatla Uğraşan Firma

Bakırköy Zuhuratbaba tesisatçı kombi, petek temizliği bakım servisidir. Sıcak su tesisatı olmasından dolayı devamlı kireç üretimi mevcuttur. Kanalı daraltması ve sıcak su akışını durdurması nedeni ile tesisata sorun oluşturabilir. Petek temizleme makinesi, ilacı sökmeden peteğin içini temizleme amaçlı kullanılır. Radyatör temizliği tesisata sızdırmaz kablolar ile bağlantı kurarak içindeki kaba pisliği, ilaçla temizleme, temiz su aktarma, petek hava alma işlemi, reglaj sistemi ve daha nice çalışmalar sunmaktayız. Kombi bakımı 45 dakika ile bir, iki saat arasında peteğin sayısı ve kirlilik durumunu da göz önüne alarak ortalama iki seneye kadar daha sıcak ve yakıt tasarrufu sağlamak için pek çok iyileştirme yapmaktayız. Bakırköy Zuhuratbaba tesisatçı garantili tıkanmış lavabo açan tıkanıklık açma firmasıdır. Lavabo tıkanmasını açma önlemek için irili, ufaklı gıda, temizlik artıklarını atmamalısınız. Yağlanma, çay posası birikimi, saç artığının kalması gibi pek çok neden gider çapını daraltmaktadır. Lavabo tıkanıklığı açma nedenleri için bunları sayabilirken, açma yöntemleri açısından öncelikle kamera takıp tesisat giderine bakılması, atık alanlarının bulunması gerekir. Tesisatın içini yıkamada kullanılan su püskürten basınçlı makinemiz ve tesisatı robot açıcı yay ile temizleme gibi pek çok adım ile lavabo evye, duvar arkasındaki pimaş boru temizleme işlemleri rahatlıkla yapılabilmektedir ve tadilata da gerek yoktur.

Bakırköy Zuhuratbaba tesisatçı en az hasarla su sızıntısı yerini bulan cihazlı firmadır. Su sızıntısını bulmaya yarayan tüm cihazlara sahibiz. Tavandan sular damlaması nasıl bulunur? Yatak odası ise apartman dış cephesi, çatı katı, banyo, mutfağa yakınlığı varsa şebeke hatlarındaki sızıntılardan olabilir. Kameralı su kaçağı tespiti basıncına cihazla bakarak su kaçağı tespiti için şebeke sızıntısı olup olmadığını anlayabiliriz. Su kaçağı bulan tesisatçı tesisatta arızalı boru varsa basınçta anormallikle görülmesi gerekir ve ilgili katta ses taraması cihazı ile aranması sonucunda yerini bulup, en az hasar vererek o boruya ulaşabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87