Yakuplu Tesisatçı

Yakuplu tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Beylikdüzü ilçesine servisimiz bulunmaktadır.

Yakuplu Cihazlı Tesisat Firmaları

Beylikdüzü Yakuplu tesisatçı çok az fayans, duvar kırarak su kaçağı tespiti yapan firmadır. Bu bölgeleri ıslaklığa göre değil, cihaz sinyallerine göre taranmasını yapıyoruz. Komple tesisat boruları değiştirilmez. Kameralı su kaçağı tespiti ortalama zemini baz alıyorsak 10-20 santim kadar kalınlıkta ve küçük bir alanda kırılma yaparız. O bölgeyi bulmak için ise zeminden sıcak su tesisatı boruları geçiyor, sızıntı yapıyor ise termal kamera ile bakarız ve su sızıntısı alanı cihazdaki renkli, sıcaklık ölçümlü ve kaçak yerini gösteren bölgeyi işaretleyen veriler ile tamamlanır. Tıpkı kaçak yerini gösteren ses titreşimleri ile şebeke hattında kaçak kontrolü çalışmalarımızda olduğu gibi hepsinde özenle ve titizlikle araştırmalar yapıyoruz. Yakuplu tesisatçı petek içinde biriken çamur, kireci alan firmadır. Sökmeden, cihazlı petek temizliği çalışmaları sorunsuz olarak kalorifer tesisatına zarar vermeden evinizi kirletmeden sıvı solüsyonu sızdırma yapmayacak hortumlar ile aktarımı ile başlar. Kombi petek temizliği aktarımı yapıp bırakmıyor, cihazımızdaki devir daimi çalıştırarak, suları çekip, geri iletiyoruz. Solüsyon peteğin içindeki kirleri söker, cihazımızdaki filtre kısmında takılmasını sağlar ve sorunsuz olarak kirleri alırız. Petek temizleme tamamen temizlendiğine emin olursak, suyun yenilenmesi, koruma sıvısı eklenmesi, peteğin her alanının tamamen su ile dolması, reglaj ayarı, kombi arıza bakımı, onarım, tamir işlemleri ve daha nice çalışmalar ile problemleri aynı gün içinde çözebiliriz.

Yakuplu tesisatçı tıkanan gider tesisatında su tahliyesi yapan tıkanıklık açma servisidir. Gider boru temizleme çalışması atık ilerletilmesi ile başlamaktadır. Logar, mazgal, tuvalet, lavabo tıkanıklığı açma gibi sayısız durumda gidere zarar verilmeden açıcı yayın ucunu takar ve atık noktalarına ulaştırarak cihazımızdaki titreşimi veririz. Atıkları yavaş bir tempo ile ilerler ve plastik gider içinden kırılma, çatlama gibi riskler oluşturmadan uzaklaştırılmasını yaparız. Kamerayla tıkanan gider tesisatında, borusunda görüntülü kontrolleri yapabilir ve güven içinde sizlere teslim ederiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87