Kadıköy Caferağa Tesisatçı

Kadıköy Caferağa tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , kombi petek temizliği ve tıkanıklık açma işlemlerini yapmaktayız. Caferağa tesisatçı olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine hizmet vermekteyiz.

Caferağa Cihazlı Tesisatçı Firmaları

Kadıköy Caferağa tesisatçı plakalı eşanjör temizliği, bakımı yapan servistir. Petek içindeki kirleri temizleme makinesi solüsyonlu petek temizliği cihazı devir daim makinesi ile yüksek hızda çalıştırılarak petek içindeki suları alıp, kirli tabakaların cihazda toplanmasını sağlamaktadır. Kombi petek bakımı tek, çift, ana eşanjör temizliği de kireç tabakasının yoğun halde bulunması, ısıtma sorunu oluşturan pek çok faktöre neden olabilir ve tadilat işi çıkarmadan temizleme işlemleri yapabiliriz. Ucuz, kaliteli eşanjör temizliği malzeme yapısını bozmadan yapılabileceği gibi, çürümüş ve kullanılamaz hale gelen eskimiş eşanjör değiştirme, yenisini takma gibi pek çok sizlere sunulmaktadır. Kadıköy Caferağa tesisatçı damlayan radyatör vanasını tamir eden firmadır. Düşük kalite radyatöre sahip olan tesisatta bu hazneye birkaç kere kullansanız da su damlatmaya başlayabilir. Caferağa su kaçağı tespiti  tam uyuşmaması, suyun kaçabileceği aralıklar olması, radyatörde su sızıntısı yapan ara parçalar, paslanma gibi pek çok neden buna neden olabilir ve su kaçağı tespiti ekibimiz düzeltici adımlar atabilir. Hatta radyatör, petek, merkezi, yerden ısıtma tesisatı, kombi su borularında kırmadan su kaçağı bulma makinesi termal kamera, basınçlı test pompası, gerekirse ses dedektörü gibi üç aracı da kullanarak sorunların kısa vakitte çözümünü üretebiliriz.

Kadıköy Caferağa tesisatçı tuvalet gider tesisatında eğim arızası bulan tıkanıklık açma servisidir. Giderdeki açının yanlış verilmesi atıkların uzaklaşmasını engeller. Kamera ile bakılarak bu problemler ve atıkların nerede tutulduğunu tadilat yapmadan görebiliriz. Tuvalet açma tuvalette tıkanıklığı giderme yöntemleri, yolları arasında robot makinemizdeki açıcı yayı kullanarak tesisattaki tüm kalabalığı plastik gidere de zarar oluşturmadan temizleyebilir ve kanalizasyona aktarabiliriz. Pimaş açma bazı testler ile bunu teyit ederiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87