Caferağa Tesisatçı

Caferağa tesisatçı firması olarak petek temizliği , tıkalı gider açma , kameralı su kaçağı tespiti hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Tesisat olarak Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Caferağa Tesisatçı Numaraları

Caferağa tesisatçı plastik, kalorifer ve temiz su borularında su kaçağı tespiti yapabilir. Isı gösterge ekranlı termal kamera petek borularında sızmaları görmemizi sağlar. İçi boşaltılacak peteklere eklenecek seyreltilmiş ilaç ile o noktalar kapatılabilir ve sistem kusursuz yine de çalışacaktır. Özel ses dinleme ve tesisattaki su eksilmelerini görebilecek basınç ölçüm mekanizmaları ile de farklı olsa da cihaz taramaları yaparak problemin yerini bulabiliriz. Caferağa tesisatçı kısa sürede petek temizliği için güçlü su vakumlama cihazı ve solüsyonu bir arada kullanmaktadır. Petekteki su ısılarını sabit tutmak için kanalların temiz halde bulunması gerekir. Kireçli bir oluşum boruyu tıkıyorsa ılık kalan petekler sürpriz olmamalıdır. Aktarılacak bazı solüsyonlar ise sayısız türdeki nesneleri hızlıca çözünür kıvama getirir ve orada bırakmanın yanlış olduğunu bildiğimiz için yoğun basınçlı sular ile hepsini çekeriz. Bu yapılmazsa peteğin alt yüzeyindeki ılıklık ve soğukluk geçmiyor gibi şikayetler devam edecektir. Kaloriferin su ısısının yükseltilmesine faydalı olabileceği gibi eğer ısıtma cihazınız varsa yani kombiniz varsa tasarruf oluşturucu önlemler almakta sizin elinizdedir.

Caferağa tesisatçı tıkanan klozetlerde kanal temizleme için bez, eldiven gibi yabancı cisimleri geri alabilecek tıkanıklık açma yakalama ve çıkartma ekipmanları da kullanmaktadır. Yanlışlıkla tuvalete düşen bez, kumaş giysileri geri çıkartmak istememek hatadır. Hemen kamera gönderir ve bahsettiğimiz şekilde alabiliriz. Eğer normal tuvalet atıklarından söz ediyorsak oluşumlarını ve bir arada durma durumlarını kamera ile görür ve o alanda helezon çelik yay ile formlarını bozar ve atığı resmen parçalarız. Bu esnada basınç oluşur ve ilerleme olurken herhangi tahribatta meydana gelmez.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87