Kadıköy Osmanağa Tesisatçı

Kadıköy Osmanağa tesisatçı firması olarak kameralı robot cihazlarla kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Çözüm Merkezi olarak aynı gün içerisinde Kadıköy semtine servisimiz mevcuttur.

Osmanağa Tesisat Firması

Kadıköy Osmanağa tesisatçı alaturka hela tuvalet, klozet kanalında tıkanıklık açma için hasarsız çözüm, şu an İstanbul’da açık tesisat kanalı temizleme firması gibi arayışlarınızda yardımcı olabilir. Logarı tıkanmış veya atığı son derece dolu olan kanallarda helezon yay ekleriz. İnsan gücü ile değil, cihaza bağlanıp titreşim ve hareket verilmesi ile kenarı ve ilerisindeki sayısız nesneler hemen hareket geçer. En makul ve net sonuçlar için gider içinden uygulamalı kamera görüntülerinin alınması ile de işlemler yürütülebilir. Kadıköy Osmanağa tesisatçı kombi vanasına zarar gelmeyecek çözümler ile petek temizliği yapmaktadır. Kalorifere eklenecek kimyasalın kombiye geçmemesi gerekir ve birkaç vana kapatarak bunu sağlayabiliriz. Peteklerin kaç adet olduğu gibi konular da açık ve kapalı kalacak olanların anlaşılması için yeterlidir. Radyatörü veya havlupanı sökülecek kısımdan basınçlı su ile birlikte ilave edilecek kimyasalların toplam peteğin yarısına veya 3’de 1’ine geçmesi sağlanabilir. 4 petekli bir ev ise hepsine birden gönderebiliriz, yani sayısı önemlidir. İçteki sayısız oluşumlar, petekleri aşırı tıkayan ne varsa makine ile hızlıca çekilecek ve klozetlere atılacaktır. Ardından ilk sıcaklıklara baktığınızda artış, özellikle ilk bir, iki aylık faturalarda düşüş olması muhtemeldir.

Kadıköy Osmanağa tesisatçı pis su kanalı içinde görüntüleme sağlayarak çatlayan, çöken, kırılan lağım borusunda su kaçağı tespiti için hasarsız teknikler kullanmaktadır. Araştırma ve inceleme biriminden bahsediyoruz. Giderin herhangi bir kısmına ve 30 metreye kadar uzatabildiğimiz kablo ile kamera yardımı ile bakarız. En ufak pürüzlü ve kusurlu durumları bu hattı kullanarak bulur ve aynı günde lağım borusundaki hasarı düzeltme işlemi yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87