Bahçelievler Zafer Mahallesi Tesisatçı

Bahçelievler Zafer Mahallesi tesisatçı firması olarak tıkanıklık açma , ilaçla petek temizliği ve su kaçağı tespiti servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Bahçelievler Zafer Mahallesi tesisatçı olarak Bahçelievler semtine hizmet vermekteyiz.

Zafer Mahallesi Tesisat Telefonları

Bahçelievler Zafer Mahallesi tesisatçı terastaki su tesisatında sızdırma yapan ve suyu devamlı terastan alt katlara akıtan su borularında su kaçağı tespiti yapabilir. Çalışma prensibi terastaki tüm su tesisatını cihaz ile taramaktan geçmektedir. Teras kata döşenmiş sıcak su borularındaki kaçak yerini bulmak için termal kamera ile dıştan sızma noktaların bulunması ve işaretlenmesi güzel bir teknik iken şebeke su sistemlerindeki problemleri de iki farklı teknik ile çözmektedir. Alakalı su borusundaki basınç seviyesi bulunup, şartlar uygun ise ilaç eklenmesi ve teras kattan gelen su seslerini cihaz ile yerlerini bulma yani akustik ses tarama cihazlarıdır. Bahçelievler Zafer Mahallesi tesisatçı olarak en az her sene, en fazla iki sene gibi aralıkla petek temizliği yaptırılmasını öneriyoruz. Bugün kaloriferin makine ile temizlenmesi yapılacak olsa bile kirlenme ufak ufak başlayacaktır. Su içinde üreyen kireçler, su kirliliği sonucu veya sıcak, soğuk arasında açığa çıkan maddeler kanalları tıkar ve soğuma da bundan olur. Makinenin radyatör veya havlupan söküldükten sonra bağlanması ile aktarım yapılacak kimyasal ile sayısız türdeki nesneleri bizler kimyasal aktarıp çözünmesini ve basınçlı su gönderip yine hortumlar ile çekilmesini, klozetlere banyoyu kirletmeden petek kirlerinin atılmasını sağlıyoruz. Fark ise petek yüzey sıcaklığında artış, doğal gazdaki faturalarda düşüş, tasarruf yapmanın (40’lara kadar) önü açılmaktadır.

Bahçelievler Zafer Mahallesi tesisatçı 7/24 İstanbul’da açık acil tıkanıklık açma tesisat firmasıyız. Gider içinde duran lağım atıkları sıvı çözeltiler ile güzelce temizlenemez. Bazı aygıtların uzuvları ile dokunmak ve parçalamak gerekir. En karışık şekilde gider borularının pek çok dönemeci olarak döşendiğini düşünün. Robot aygıt ise bu alanlara geçebilecek ve titreşim dalgasının helezon yaya iletilmesi ile madde temizliğinde öncü kaliteli sonuçlar sunuyoruz, garanti veriyoruz ve tadilatın da olmayacağını söyleyebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87