Sultanbeyli Necip Fazıl Tesisatçı

Sultanbeyli Necip Fazıl tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Sultanbeyli semtine servisimiz bulunmaktadır.

Necip Fazıl Tesisat Tamiri Yapan Ustalar

Sultanbeyli Necip Fazıl tesisatçı lavaboda tıkanıklık açma amacı ile su püskürtme konulu aygıtlar kullanmaktadır. Her gün tıraş olunan lavaboda bir süre sonra sakalın lavabo giderinde sıkışması, gitmemesi nedeni ile lavabo giderindeki suların yükselmesi olabilir. Bizler ne olursa olsun kamera ile itinalı olarak bakarak o atık noktalarını bulduktan sonra bilinçli şekilde temizleme işlemleri yürütmekteyiz. Ayrıca, daha geniş giderlere sahip olan ve katı atık geçen sıhhi kanallarda yine kırmadan çelik yay ve uygulanan titreşim dalgaları ile de sorunun bitirilmesi sağlanabilir. Sultanbeyli Necip Fazıl tesisatçı ile en fazla iki seneye kadar yeni bir petek temizliği yapmanıza gerek kalmaz. Makinemizi petek geçiş ortak noktası olan banyodaki tesisata bağladık ve kimyasal ile tüm maddeleri sökerek, kombi varsa da bu cihaza geçmemesi gibi konularda önlemleri alarak işlemleri yaptığımızı düşünelim. Petek tesisatına temiz şebeke suyunu ekleme işlemini de yaptık ve oda sıcaklığı 30-32 derece olan bir ev düşünün. İkinci sene ise 28-30 derece olabilir. Küçük bir gerileme bazı tıkanan katmanlardan dolayıdır. Bazen müşterilerimiz bir, iki derece daha yükseltmek için ısıyı bizden destek almaktadır. Bu sizlerin tercihidir ve iki sene kadar sıcaklık anlamında rahat bir Kış mevsimi geçirebileceğinizi söyleyebiliriz.

Sultanbeyli Necip Fazıl tesisatçı evin tavanını, duvarını ıslatan su boruları nasıl bulunur sorusu için su kaçağı tespiti ile tarama fonksiyonları ileri seviyedeki sistemleri kullanmaktadır. Tavanda su akıntısı oluşturan su tesisatı için komşunun evinde su sızıntısı için cihaz ile tarama, araştırma yapma özelliği olan zemine yerleştirilen ses toplayıcı akustik ses detektörü gibi teçhizatlar kullanılabilir. Bazen ise salon gibi yalnızca petek boruları olan odalardaki petek borularındaki sızıntıları anlamak için termal kamera, onarmak için ise ilaçlı kapatıcı gibi çalışmalar yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87