Başakşehir Şahintepe Tesisatçı

Başakşehir Şahintepe tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizliği servisimiz mevcuttur. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Başakşehir semtine hizmet vermekteyiz.

Şahintepe Tesisat Firması

Başakşehir Şahintepe tesisatçı su faturasının sebebinin şebeke suyu sızıntısından olup olmadığına bakabilir. Özel su kaçağı tespiti teçhizatı metaldeki borudaki tıslama, plastik borudaki delinme yerinde oluşan ses dalgalarını toplayarak oradaki tüm hasar almış kısımları bulabilir. Bu ne işe yaramaktadır? Suyun sızdığı boruları bulmak için daha az yerin kırılmasını sağlar. Hatta suyun boru içindeki basıncını ölçüp kimyasal aktarımları ile onarımların da yapılması tarafımızca kullanılan modern bir yöntemdir. Başakşehir Şahintepe tesisatçı kalorifer suyunun çamurlaşması, kireç içinde dolması için petek suyunun makine ile arıtılması yani petek temizliği işlemlerini önermektedir. Boru içlerinde çok sayıda çapak ve kirlenme olabilir. Makineler ile bunları alabiliriz. Verimli alınması için kimyasal enjekte eder ve kalorifer içinde her yere nüfuz etmesini sağlarız. Su çekim ve geri iletim için makineye takılan iki ayrı hortum havlupan gibi alanlar ile birleşir. Kolektör ağzı ile de yapılabilir. Petek içinde temiz su eklenmesi yapılacağı ve kirlenme tamamen alınacağı için %40 oranlarına yakın doğal gazdaki masrafın azaltılması ve özellikle sıcaklık artışına yönelik en önemli faydaları ekibimiz sizlere sunacaktır.

Başakşehir Şahintepe tesisatçı petek kirlerini sökerek kimyasal ile tıkanıklık açma işlemi yapabilir. Tuvalet kanallarının iç dizaynını bozmadan robot cihazdaki helezon yay yardımı ile ne kadar kirlenme ve tıkanma varsa ilerletici ve kanalizasyona yollayıcı etkileri kullanabiliriz. Lavabo sistemlerinin yine içinden spiral tel yardımı ile tüm yine küçük ve irili ufaklı her ne nesne olursa olsun onların açılmasını yapabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87