Kağıthane Talatpaşa tesisatçıları firması olarak kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti , petek temizliği ve petek temizliği hizmet veriyoruz.

Talatpaşa Tesisat Tamiri

Kağıthane Talatpaşa tesisatçıları tuvalet tıkanıklık açma amacı ile makine kullanabiliriz. Sorun birden fazla olabilir. Aygıtımıza kanaldaki sıkışmayı geri çıkartabilecek veya içteki sayısız maddeyi parçalayabilecek 20’den fazla aparat vardır. Atıkta tünel açabilecek ve sonrasında parçalama aparatı ile de oradaki zayıflığı kullanarak silindirli yapıya da içte kırma, dökme olmadan sırf atığın ilerlemesi sağlanacak çalışmalar yapılabilir. Peki, kalıcı sonuçtan nasıl emin oluyoruz. Kamera ile bakıldıktan sonra işlemlere başlanılır ve kesinlikte tuvaletin, lavabonun, banyonun, logarın kanalındaki tıkanma için birebirdir. Kağıthane Talatpaşa tesisatçıları kaloriferdeki ısı düşüşünü önlemek için petek temizliği işlemlerinin yapılmasındaki verimliliğin kullanılan petek kalitesi ile de orantılı olduğunu söylemektedir. Demir döküm ile alüminyum petekler bir değildir. Ama her ikisi de temizlenebilir. Ne kadar petek kanallarını tıkayan madde varsa güçlü sökücüler eşliğinde alınması sağlanabilir. Yaklaşık birkaç kilo kadar petekteki kireci, tortuyu biriktirecek hazne vardır ve özellikle klozet gibi kanallara dökerek tekrar peteklere dolmasını önlüyoruz. Banyonuzdaki tesisat girişleri kullanılır ve bazı petekler ilk devrede kapatılır, sonraki devrede açılır ve kimyasalın eşit ve verim alıcı yerleşmesi sağlanır, en sonunda kirli suları da çeker, kalorifere temiz su ekleme işlemi de yapmaktayız.

Kağıthane Talatpaşa tesisatçıları sızdıran su tesisatındaki seslere yönelik su kaçağı tespiti gibi özel ses analizleri yapan sistemler kullanır. Zemin, parke, fayans altına yerleştirilmiş su tesisatından hangisinin su sızdırdığını bulmak için ses yoğunlukları gürültü anlamında baktığımız gibi aynı zamanda rakamsal olarak şiddetlerini de ölçeriz. Bir evdeki, iş yerindeki tüm sızıntısı yapan su tesisatını bulmak için bu sistemleri kullandığımız kadar sessiz belirtiler basınç testleri ile analizleri de yapabiliriz.

Kağıthane Talatpaşa Tesisatçıları
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA