radyoda çıkan tesisatçı reklamı

Radyoda çıkan tesisatçı reklamı Çözüm Tesisat evinizi kırmadan dökmeden su tesisatı kaçaklarını bulur , tıkanıklıkları robotla açar İstanbul geneli servis hizmeti veriyoruz. Çözüm Tesisat İstanbul genelinde kameralı cihazlarla kırmadan servis vermektedir.

Radyo 2000 ,  dolunay fm , İstanbul fm gibi gözde radyolarda reklamlarımız dönmektedir. Reklam müziğini dinlemek için alttaki oynatıcıyı tıklayabilirsiniz.

Kırmadan Tespit Yapan Tesisat Firması

Radyoda çıkan evi kırmadan yapan tesisat firması Çözüm Tesisat telefon numarası Avrupa Yakası : 0212 544 36 75 Anadolu Yakası : 0216 612 55 90 . Web sitesi : www.cozumtesisat.com.tr

Radyoda çıkan tesisatçı klozet kanalını cihaz kullanarak plastik giderde tıkanıklık açma işlemi yapmaktadır. Kanal açma ve temizleme servisi olarak lağım hatlarındaki yapıları önce kameralar ardından bu bilgiler ile gerçek ve işe yarayan kanal açıcı cihaz başlığı ile kullanmaya başlarız. Yerleştirilecek bu sistem robot cihazdaki ünite olup devir daim hızı içinde önüne geçen nesnelerin tamamını ittirebilir ve uzağa taşır. Bu ilerletme size problem oluşturmayacak hatlara gitmesini sağlayacaktır.

Radyoda reklam veren tesisat firması birinci sınıf kaliteli cihazlar ile su kaçağı tespiti yapmakta ve uzman personellerimiz ile sızan kısımları bulmaktadır. Çatlayan su borusunda yeri bulmak için fayans ve duvar üzerinde gelen su seslerinin gürültüsünü artırırız. Ses detektörleri kullanarak çok geçmeden yerlerini bulabiliriz. Ses düzeyi çok belirsiz olsa da net duyulacak seviyelere yükselterek analizi kırmadan yapmaktayız.

Evinizi kırmadan yapan tesisat firması hep sıcak kalacak petekleri elde etmek için petek temizliği yani bakımını üstlenebilir. Petek panel ve boru soğuması sorunları için akıllı teknolojiler kullanır. İç katmanlarında herhangi bir yüzeyin içinin kireç ile dolduğunu düşünürsek su sıcaklığı o noktadan sonra ılık ve daha uzaklarda soğuk kalacaktır. Tarama işleminde termal kamera ile bakarak direkt o kısmı bulup, cihazı bağlarız. Tüm pisliklerin petek tıkanmalarını çözmek için solüsyon ile alır ve temiz suyun her zaman petekte kalmasını sağlarız. Sonuç mu? Isınma sorunu oldukça azalan petekler ve özellikle %20-%40 aralığında peteklerde ısı tasarrufu sizce de iyi değil mi?

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87