Maltepe Esenkent Tesisatçı

Maltepe Esenkent tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti ve petek temizleme servisimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Maltepe semtine hizmet vermekteyiz.

Esenkent Tesisatçı Telefonları

Maltepe Esenkent tesisatçı klozetteki es borusunda tıkanıklık açma ve klozetin giderlerini özenli ve titiz olarak makine kullanarak temizleme de robot cihaz ile hemen müdahale yapmayı tercih etmektedir. Artısı 30 metre menzili, 20 farklı cihaz ünitesi yani temizleyici başlıkları, beton delinmez, içten giderlere zararı dokunmaz ve özel kameralar ile klozetin sökülerek kenara alınması ile en mükemmel haliyle kanallara müdahalemiz başlar. Maltepe Esenkent tesisatçı radyatördeki kirli suyun tamamının makine ile alınması, peteklere ilaç eklenerek petek temizliği yapılması ve sayısız kalorifer tıkanmalarını makine ile açarak radyatörlerin sıcaklığının artırılması gibi sayısız işlemleri yapmaktadır. Ortalama 1-2 saatte tamamlanabilir. Kimyasalın zararı olmadığı gibi kombili evler için de vana kapatması yaparak zarar görmesini engelliyoruz. Kombi genleşme tankı, parçaları, filtre temizlenmesi gibi işlemlerde çalışmalarımız vardır. İşlemlerimizi tam otomatik cihaz eşliğinde banyo tesisatına bağlanarak yapmaktayız. Ayrıca kirli sayısız türdeki oluşumların güçlü makineleri ile çekilecek klozetlere gönderileceğinden dolayı temiz su eklendikten sonra ilk gelecek faturada bazı düşüşler ve sıcaklık türünde yükselen oda ısılarını da görebilirsiniz.

Maltepe Esenkent tesisatçı banyo, mutfak ve tuvaletteki seramiklerin renk değiştirmesi, derzin arasından sular gelmesi durumlarında su kaçağı tespiti zemin tarama amaçlı termal ile işlemleri yapabilir. Zemindeki sesler cihaz ile araştırılırken hasarlı borunun üstündeki doğru fayansı kesinlikle net teyit alarak onarım yapıyoruz. Fazla tadilat işi çıkartmadan su borularını hızlıca onarabilecek ve garanti süreleri de veren firmamızı önermekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87