Beykoz Çamlıbahçe Tesisatçı

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı firması olarak robotla tıkanıklık açma , kameralı su kaçağı tespiti ve petek temizleme servislerimiz bulunmaktadır. Aynı gün içerisinde Çözüm Merkezi olarak Beykoz ilçesine hizmet vermekteyiz.

Beykoz Çamlıbahçe Su Sızıntısı

Çamlıbahçe tesisatçı kırmadan cihazla su kaçağının yerini bulan servistir. Ortalama 30 dakika içinde basınç testi ve ses dedektör ikilisini kullanarak su sızıntısı çok az bile olsa veya daha şiddetli, sesli oluşturacak faktörler olsa bile yer tanımlamayı hasarsız yapabiliriz. Yüzlerce su kaçağı tespiti firmaları vardır fakat hepsinde cihazlı su sızıntısı bulma yöntemleri yoktur. Örneğin, duvarın içindeki su akıntısı o duvarın kırılacağı anlamına gelmez. Üst katın mutfak zemini, duvarının içinde su sızıntısı, kombi tesisatında kaçak, lavabo, çamaşır, bulaşık makinesinde kaçak gibi durumlarda olabilir. Kameralı su kaçağı tespiti hepsini gerekirse gider içinde kamera kullanılması sonucunda araştırılmasını yapabilir ve problemleri çözebiliriz. Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı kötü koku gelen radyatörü temizleyen firmadır. Isınmayan radyatörün içini petek temizliği makinesi ile ısınır duruma getirme gibi pek çok işlemler kuru buhar makinesi ile ızgara içindeki tozları temizleme gibi adımlar sizlere sunulmaktadır. Radyatörün olduğu perdelerin kirlenmesi ızgara içindeki tozların havalanması ile olurken, kuru buhar makinesi tamamen tazyikli buhar gücü ile temizlenmesini sağlar. Tesisat suyu bir yıldan uzun süreli değiştirilmemiş, içinin temizlenmesi iki seneden fazladır yapılmamış ise peteğin içinde bolca kireç, tortu, çamur birikmiştir. Petek temizleme soğuma nedeni de tam olarak bunlardır. Ekibimiz solüsyonu eklenerek yapılan makine bağlantısı ile petek içlerine bu maddelerin geçmesini sağlar ve solüsyon çözelti oluştururken, basınçlı su ile tamamen kirleri alırız. Peteğin içindeki sular ısınmıyor, soğuk kalıyor sorunlarının önemli ölçüde azalması ve en önemlisi yakıt tasarrufu oluşturma işlemleri de bu çalışma ile alınabilir.

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı kırmadan kanal temizleme servisidir. Kanal temizleme, tıkanıklık açma kırmadan nasıl yapılır? Tahrip etmeden mikro kamera ekipmanı gider kanalı içinden gözlem amaçlı kullanılır. Beton kırılması olmaz. Gider kanalına bakılır ve atık bulunması ile birlikte yay takılır. Yaydaki bir uç atığı ilerletmek diğeri de cihaza takılı olmasından dolayı titreşim yayarak iletken vazifesindedir. Sayısız türdeki atıklar için kullanılır ve maliyeti eski tekniklere göre gerçekten daha tasarruflu ve kesin çözüm sunmaktadır.

 

Beykoz Çamlıbahçe tesisatçı, Beykoz Çamlıbahçe su kaçağı tespiti, Beykoz Çamlıbahçe su kaçağı bulma, Beykoz Çamlıbahçe su arıza tespiti, Beykoz Çamlıbahçe su sızıntısı, Beykoz Çamlıbahçe kameralı su kaçağı tespiti, Beykoz Çamlıbahçe petek temizliği, Beykoz Çamlıbahçe petek temizleme, Beykoz Çamlıbahçe kombi petek bakımı, Beykoz Çamlıbahçe kombi petek temizliği, Beykoz Çamlıbahçe ilaçla petek temizliği, Beykoz Çamlıbahçe tıkanıklık açma, Beykoz Çamlıbahçe tıkanma açma, Beykoz Çamlıbahçe robotla tıkanıklık açma, Beykoz Çamlıbahçe tuvalet açma, Beykoz Çamlıbahçe lavabo tıkanıklığı açma, Beykoz Çamlıbahçe tıkanıklık açan tesisatçı, Beykoz Çamlıbahçe tıkanıklık açan firmalar, Beykoz Çamlıbahçe lavabo açma, Beykoz Çamlıbahçe tıkalı lavabo açma, Beykoz Çamlıbahçe lavabo tıkanması açma, Beykoz Çamlıbahçe gider açma, Beykoz Çamlıbahçe pimaş açma, Beykoz Çamlıbahçe pimaş temizleme, Beykoz Çamlıbahçe kanal açma, Beykoz Çamlıbahçe lavabo gideri açma, Beykoz Çamlıbahçe gider tıkanıklığı açma, Beykoz Çamlıbahçe gider tıkanması açma, Beykoz Çamlıbahçe pimaş içi görüntüleme

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87