Ümraniye Çamlık Tesisatçı

Ümraniye Çamlık tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı bulma, petek temizleme ve robotla tıkanıklık açma hizmeti vermekteyiz. Çamlık tesisatçı firması olarak aynı gün içerisinde Ümraniye ilçesine servis vermekteyiz.

Çamlık Su Kaçağın Bulan Tesisatçı

Ümraniye Çamlık tesisatçı su tesisat arızlarını garantili bulan, onaran firmadır. Profesyonel uzmanlarımız ile nemli duvar, fayans içinden ses gelmesi gibi su kaçağı tespiti alanında termal kamera ile ısı duyarlılığı, ses dedektörü ile sızıntı yapan bölgelerin ses haritasını çıkartabiliriz. Tadilat, kırma, dökme yapmadan tesisat içindeki tüm sorunları özel basınç testleri ile bulabilir, hangi dairede su sızıntısı, giderde çatlak, akıntı, koku yapan gider tesisat boruları gibi pek çok alanda kameralı cihaz ile kanal içinden görüntü alarak direkt sorunu görüntüleyebilir ve problemi bilinçli olarak çözebiliriz. Ümraniye Çamlık tesisatçı peteklerin iç, dış temizliğini yapan firmadır. Petek, iç dış temizliği nasıl yapılır? Peteklerin altı boşluktur. Üst taraftaki ızgaradan başlanarak kuru buhar makinesindeki tazyik ile zemine doğru kirlerin zararsız bir şekilde ulaşmasını sağlayabiliriz. Kameralı su kaçağı tespiti peteğin altına serilecek branda ile toplar ve petek ızgara içindeki tozları alma işlemlerini tamamlarız. Petek suyundaki, içindeki kireç, pas, tortu, kirlerin temizlenmesi ile solüsyon bazlı basınçlı su makinesi ile yapılmaktadır. Petekten sürekli yanık kokusu geliyor gibi pek çok vaka da bu maddeler ve hatta sızıntı yapan bölgelerde oluşmaktadır. Ekibimiz termal kamera ile soğuyan bölgeleri bulur ve petek kenarı, havlupan, kombi alanlarında olmak üzere petek temizliği için cihazı çalıştırır. Solüsyon peteklere geçer ve kir tabakaları çözünmesini sağlarken, yoğun basınçlı su ile o maddeleri tamamen çekeriz ve bu da peteğin soğuması, ısınmaması gibi pek çok vakayı kökten çözmektedir.

Ümraniye Çamlık tesisatçı kırmadan kanalizasyon açıcı makinesi olan tıkanıklık açma servisidir. Yağmur, kar gibi birikmelerden tutun da atık ve kirli maddelerin kanaldan geçerek bir noktada durması sorun oluşturmaktadır. Kanalizasyon nasıl açılır? Logar, kanalizasyon, plastik gider borusu açma makinesi olan robot cihaz örneğin logar kapağının kaldırılması ile yay ekipmanın cihazdaki titreşimi ilerletmesi ile doluluğu şehir hatlarına iletmekteyiz. Evdeki her türlü gider borusu içini temizleme çalışmasını da hasarsız olarak yapabilmekteyiz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87