çamlık tesisatçı

Çamlık tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma sadece 99 TL bizi 0532 590 59 43 ten arayabilirsiniz. Tesisatçı firmamızda son teknoloji donanımlar kullanılmaktadır.

Çamlık Su Kaçağı Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye çamlık su kaçağı tespiti tesisatçı firması olarak malzeme uyumsuzluğu ve oluşabilecek diğer etkileri sizlere anlatmak istiyoruz. Tesisatlar bina içlerinde planlandığı gibi döşenirken farklı malzemeler ve markalardan alınan özellikle markasız yan sanayi ürünlerinin eklenerek kullanılmasından dolayı maalesef sıkıntı oluşturabilmektedir. Farklı malzemelerin araya karışması uzun ömürlülüğün önüne geçebilir.  Çamlık tesisatçı ile farklı sistemlere ait olası sızıntılara nasıl çare bulduğumuzu anlatıyoruz. Alimünyum ve demir borunun birleşim yerinin plastik ek parçası ile yapıldığını düşünün. Arada zamanla sızıntılar oluşuyor ve hatlarda eğer ağırlıklı bir boru tipi var ve sadece araya bir tane demir boru eklenmiş ise bu kısımda gerekirse plastik ek parçası tampon amaçlı kullanılabilir. Diğer bir ihtimal ise ağırlıklı olmayan boru tipi değiştirilir ve tek tipe çevrilir. Gerçekten bu şekilde hatalı olarak ve bilerek sistemlerin inşa edildiği binalarda kalmak ciddi sıkıntılarla yüz yüze gelme anlamına gelmektedir. Bazen ise boruların iç tabakası olduğu gibi kireçlerle kaplanabilir. Beyaz renk tonlarına yakın olan kireçler iç çeperi kapsar ve su akışındaki yavaşlama nedeniyle fark edebilirsiniz. Örneğin, çamaşır makineniz devamlı şebeke suyunu çalıştırıldığı vakitlerde kullanır ve beton içlerinden gelen borunun kireç miktarı giderek artmaya devam edebilir. Makinenin ihtiyacı olan suyun az karşılanması özellikle dışarda kalan boruya basınç uygulanarak gürültü çıkarması ve akabinde cihazın arızalanmasına bile imkan verebilir. Kireç sökücü kullanılması bazen boruları delebilmektedir ve en mantıklı borunun değiştirilmesi ve tabi ki bunun içinde bar basıncının ölçülerek sorunun öncelikle bilinmesine çalışarak doğru şekilde hamle yapabiliriz.

Çamlık tesisatçı ile yapı tesisatlarındaki malzeme kalitesizliği veya zamanla sizin önüne geçemeyeceğiniz hadiselerin yaşanması ihtimaline karşın hep yanınızdadır.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87