sahrayıcedit tesisatçı

Sahrayıcedit tesisatçı ile kırmadan dökmeden su kaçağı tespiti ve robotla tıkalı gider açma işleriniz son teknoloji ile yapılır. Kadıköy’de pek az tesisatçı firmanın yaptığını yapmaktadır. Bizi arıyorsunuz ve saate bakın. 20-30 dakika içinde ekiplerimiz adresinize gelecektir. Bu sayede asla tesisat ustaları geç kaldı gibi bir ihtimalde karşınıza çıkmayacaktır.

Tesisat Tıkanıklığı Açılır

Sahrayıcedit tesisatçı ile tıkanıklık açma ve bataryalarda sıklıkla oluşan bası problemlere de değinmeden geçemeyeceğiz. Her gün belki 100’lerce defa kullandığımız, sebzeleri, meyveleri, gıda temizlediğimiz bataryaların zamanla sızıntı oluşturması biraz işlerinizin hızını aksatabilir. Öyle ki bataryayı çevirmeniz ile birlikte hızlıca su çıkışını görmeniz acaba basınç etkisi ile üst kısım yerinden çıkar mı diye de insanı düşündürebilir. Bu tür vakalarda genelde mil somunundaki sızıntıdan bahsedebiliriz ve somunun gevşemiş olması bir ihtimaldir. Salmastra oringi veya ipi eskimiş, kopmuş o alanda suya hakim olamıyor olabilir. Fakat üzülmenize gerek yok. Çünkü sizin semtinizdeki Sahrayıcedit su kaçağı tespiti ofislerimizin telefon numarasını biliyorsunuz ve tek yapmanız gereken bizleri arayarak destek istemenizdir. Keza farklı bir sıkıntı varsa örneğin, sıcak su tesisatındaki suların az akması gibi vakalar görülüyorsa kaçak analizi yapabiliriz. Soğuk suyun giriş yaptığı kombi veya sıcak suyun ilerlediği hatlar üzerinde gerek akustik gerekse termal kamera ile mükemmel şekilde tadilat ihtimali ortaya çıkmadan analizi oluşturabiliriz.

Sahrayıcedit tesisatçı İstanbul’da alabileceğiniz en modern tekniklerle bezenmiş tesisatçıdır ve tadilat masraflarının aşırı şekilde olmayacağını söyleyebiliriz. Siz de su vanalarını kapatarak sızıntıların engellenemeyeceğini düşünüyorsanız bizleri mutlaka arayın.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87