harmantepe tesisatçı

Harmantepe tesisatçı olarak robotik sistemle tıkanıklık açma ve termal kamerayla su kaçağı tespiti 99 TL bizi 0532 590 59 43 ten arayabilirsiniz. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazları kullanıyoruz ve aynı gün içinde Harmantepede servis hizmeti veriyoruz.

Cihazla Hizmet Veriyoruz

Harmantepe tesisatçı ile bataryalardaki kirliliği incelemek üzere bir yazı paylaşmak istiyoruz. Evinize şebeke suyu sağlayan tesisat borularından her gün 100’lerce litre su geçebilecek şekilde tasarım yapılmıştır. Siz evinize taşınırken, hangi tip boru sistemlerinin olduğundan emin olmayarak bunu yaparsınız. Zamanla borularında çalışması yavaşlar ve içinden geçen temiz su, kirli olarak bataryalardan akacak şekilde dönüşüme uğrayabilir.  Harmantepe su tesisat kaliteli teknikleri uygulamaktadır. Emin olun kameralı temizlik sistemleri ile boru içlerindeki sorunları hızlıca anlayabilecek tekniklerimizi kullanmaya devam ediyoruz ve bu sayede çeşitli olmayan sonuçları ortaya çıkarmıyoruz. Boru içlerindeki kirlilik kireçten dolayı olabilir. Su ana borudan sizin katınızdaki borulara geldiği zaman sorun olmayabilir. Fakat bundan sonra boru içindeki daralmalara neden olacak kireç sorunu sebebiyle maalesef su kirli akabilir. Bazen boruyu içten aşındırır ve bunun çaresi yoktur. O boru artı kesinlikle kullanılmaması gerekiyor. Değişimi yapılması içinde tüm alakalı temiz su borularını açıp, içine tek tek bakmak oldukça yanlıştır. Bunu en çok bataryaların kirli akmasından dolayı, tesisatların tamamını kontrol etmemiz gereken firmalar gerçekleştirmektedir. Biz ise tesisatlara dokunmayız ve onları dıştan analiz ederek kireçli kısma gelince oraya takılarak daha yavaş şekilde akmakta olan boruyu sinyal teknolojisi ile buluruz. Bu sayede kırma dökme olasılıkları düşerken, 1000’lerce liralık boruları komple değiştir ve yeniden tak gibi sorunları da evinize taşımayız.

Harmantepe tesisatçı ekiplerimiz her müşterimizin tesisatlarına eşit şekilde yaklaşırken kalitemizi yansıtacak teknolojileri de kullanmaktan çekinmiyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87