keresteciler sitesi tesisatçı

Keresteciler sitesi tesisatçı iletişim telefonları 0532 590 59 43 tür kırmadan su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma işleri yapılır. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazları kullanarak hizmet vermekteyiz.

Servis Ücreti 50 TL

Keresteciler sitesi su tesisat otomatik çağrı yanıtlama servisi ve canlı olarak mesai saatleri içinde sizlerle görüşecek arıza tespit kısmında bilgi alacak elemanlarımız ile her zaman sürekli ulaşılabilir olma amacındadır. Tesisat sıkıntılarının hangi saatte oluşacağı gibi bir kural yoktur. Her zaman karşımıza çıkabilir fakat bir an önce arızayı onarmak için gelecek olan ustalar hayati değerde yer alır.

Keresteciler sitesi tesisatçı ekiplerimizce borulardaki sıkıntılar, conta tutmaması, batarya arızası, kaçak olarak akan suların giderek artış eğilimine geçmesi, klozet tıkanıklıkları ve diğer arızalara ilişkin desteği bulunmaktadır. Örneğin bas alanı kapanmayan bir klozette tıkanıklık önemli bir ayrıntıdır ve mutlaka incelenmesi gerekiyor. Conta kurumasından, filtre ve bas etrafında çok sayıda yer alan deliklerin tıkanması nedeni ile sürekli akıyor ve kapanmamasının önüne geçilmek için bizleri arayabilir ve ustalarımızdan destek alarak her zaman ne kadar kısa zamanda bu ayrıntılara ilişkin problemlerin hızlıca ortadan kaldırılacağını görebilirsiniz. Bazen ise basın kumanda kolu diye hitap ettiğimiz kısımda zorlanmalar görülür. Bunun arkasında ise su basıncındaki aşırılık yani olağandan daha fazla yer alması, contaların baskı nedeniyle sıkışması nedeni olabilir. Sizlere bu yazımızda çok sayıda baktığımız tesisatlara ilişkin sorunları yazdık ve birkaç da çözüm önerisi getirdik. Bizleri arayın ve problemleri çözelim. Keresteciler tesisatçı işlemlerine devam ederken her zaman estetik duruş ve tasarımdan taviz verilmemesi için özenle çalışmaları sürdürmektedir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87