anadolu yakası nöbetçi tesisatçı

Anadolu Yakası nöbetçi tesisatçı ustalarımızın gece açık hatları 0532 590 59 43 tür  acil tesisat sorunlarına hızlı müdahale için arayınız. Tuvalet mi tıkandı , lavabodan su mu gitmyor ? Su vanası kapanmıyor mu ? Musluk patladı evi su mu bastı hiç dert etmeyin 30 dakika içinde servis hizmeti veriyoruz.

Tesisatçı gayretleri ile ortaya çıkan bu kaliteli tesisat oluşumu ile her zaman tam sürat şekilde hizmetlerimizdeki kalite prensiplerini artırarak devam etmekteyiz.

Gece Gündüz Açık

Anadolu Yakası nöbetçi tesisatçı çalışmalarımızda her zaman başarılı şekilde yeni sorunlar oluşturmayacak tarzda çalışmalara imza atıyoruz. Sifonlar genelde alaturka tuvaletler ile bir hayli özdeşleşmiş kalıp içerisinde olup tuvaletleri her kullandığımızda genelde açma kapama ekipmanı ile kullanırız. Bazı sifonların kapasitesi yoğundur ve tazyik sayesinde hızlıca atıklar gitmektedir. Bazen ise sifonu çekmeniz ile birlikte suyun az akması ile fırçayı elinize alır kendinizde biraz uğraşırsınız. Aslında bu kadar uğraşmanıza gerek kalmadan tesisatta problem oluşturan sıkıntıyı aşmak için uğraşılsa sorun kendiliğinden ortadan kalkabilir. Örneğin su az şekilde akan bir tesisatta tıkalı olan sifonlardaki problem görülebilir. Her zaman temiz su diye tamamen içi berrak kıvamında olacak değildir. Şehirdeki kireç oranı ve bazen içine atıkların girmesi veya sifon haznesinin döşenmesi sırasında oluşan yabancı maddelerin zamanla burada çoğalması, biraz sızdırma yaparak su tankına bazı maddelerin ilave olması bir ihtimaldir. Bu kısımda bazen su kaçağı analizi yapmak da etkili olmaktadır ve bize biraz da zamandan kazandırması bakımından etkili buluyoruz.

Anadolu Yakası nöbetçi tesisatçı rekor düzeyde servis çalışması içerisinde bulundu ve bir çoğunda büyük bir başarı kalitesi ile işlemleri tamamladı. Sizde tesisatınız için şu anda yapılması gereken en önemli adımı yani bizleri seçin.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87