beykent cihazlı tesisatçı

Beykent cihazlı tesisatçı , kırmadan kameralı su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma işlemleri garantili olarak yapılmaktadır. Tesisatçı firmamız aynı gün içinde servis vermeyi garanti eder.

Beykent cihazlı su tesisatçısı makine teknolojisinden yardım alan ve bu alanda gerçekten kalite çıtamızın bir hayli yükselmesine neden olduğunu düşündüğümüz tekniklerle bezenmiş bir çalışma prensibine sahibiz.

Beykentte Kameralı Tesisatçı

Beykent cihazlı tesisatçı ile sıradan bir batarya sistemine gelen iki farklı sıcaklıktaki su türleri ile ilgili araştırmamızı okumak ister misiniz? Bataryaya sıcak ve soğuk su girişi olur ve her ikisi de sizin bataryayı çevirmenizle akmaya başlar. Sıcak kısmı kullanıyorsunuz ve hafif kirli veya az akıyorsa sebepleri, kombinin filtre kısmının kirlenmesi, belki boru içlerinde atık madde olmasıdır. Az akması ise sızıntı ihtimalini ortaya çıkarabileceği gibi yeterince kombi sıcak su üretmiyor olabilir. Belki kombiye gelen soğuk su miktarı biraz az da olabilir. Sebepler çoğaltılabilir. Dikkatinizi çektiyse ısınmış sudan bahsediyoruz ve soğuk su ile arasında bariz bir farklılık vardır. İşte bu farkı çok net şekilde kamera ile algılayan ve cihaz ekranına yansıtan termal kamerayı sadece duvar üzerine tutarak ne kadar sızıntı var veya hangi hatta problem oluşmuş, betonun neresine doğru akmaya başladı gibi soru işaretlerinin tam olarak yanıtını bulabilmekteyiz. Keza soğuk su hattında kaçak varsa başka bir aygıt olan ses detektörü ile beton zemininden başlamak üzere dinleme aygıtımıza gelen çok sayıda ses dalgalarının tam olarak ortaya koyduğu net analizler ile nereyi noktasal olarak kırmamız gerektiğini anlayabilecek ve bunda hata payına yer olmayacak bir teknoloji kullanıyoruz.

Beykent cihazlı tesisatçı ile lavabo kenarlarından akan suların, mermer kısımlarından gelen sızıntılarında çaresini bulabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87