gümüşsuyu tesisatçı

Gümüşsuyu tesisatçı olarak 7/24 kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmetlerinde aynı gün emirinizdeyiz. Tesisatçı olarak modern cihazlarla hizmet vermekteyiz sürekli açık iletişim hatlarımız, mesaj bıraksanız dahi ivedilikle sizleri arayacak personelimiz ve sorun öncesi, sonrasında destekçiniz olacak bilinçli personellerimiz ile İstanbulluların yanınızayız.

Su Kaçağı Tespiti ve Tıkanıklık Açma

Gümüşsuyu tesisatçı olarak bina sağlığını korumanız için bizleri acilen aramanız gereklidir. Bu gecikirse çeşitli belirtiler şeklinde evinizde kirlenmeler görebilirsiniz. Tavandaki duvarda döküntüler olabilir ve sebebi üst kattaki su kaçağı sorunudur. Eğer zemindeki parkeler soyulmaya başlamış, kabarmış yada sürekli ıslak ise zeminde kaçak var demektir. Duvardan sızıntılar varsa sarımtırak renkte yer alır ve belki sorun çatı katındaki taşkınlar yada üst katlardaki aynı sorunun baca delikleri, şömine gibi alanlardan evinize gelmesi olabilir.

Hizmetlerimiz : Gümüşsuyu su kaçağı tespiti , Gümüşsuyu Tıkanıklık Açma , Gümüşsuyu Petek Temizliği ve Gümüşsuyu Su Tesisat işleridir.

Gümüşsuyu cihazlı su tesisatçısı su kaçağı tespiti sorununu derinlemesine inceler ve küf, nem, rutubete neden olan kaçakları 1-2 saate tam olarak tespit eder. Örneğin üst kattaki komşunuzun taharet musluğu kaçırıyorsa sizin bunu direk görmeniz her zaman mümkün değildir. Duvar kirişi içinden aşağıya doğru su yol alacak ve orada beton suyu adeta emecek, içine çekecektir. Siz tavanı incelediğinizde damlacıklar sürekli 7Gümüşsuyu24 akmaya devam edecek ve taharet musluğu kullanılmasa bile bu devam eder. Elbette bizi ararsanız, komşunuzun tesisatı termal kamera ile hemen incelenecek ve örneğin musluğun hemen yanındaki borudaysa sorun orada matkap ile duvarı biraz kıracağız, vanalar tabi ki kapalı olacak ve hemen yeni bir boru ile sorunu kökünden halledebiliriz.

Gümüşsuyu tesisatçı hızlı ürettiği çözümler, donanımlı ekipmanlara sahip personel ve %100 başarı politikası ile yol çıkmıştır ve bizi istediğiniz saat arayabilirsiniz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87