yamanevler tesisatçı

Yamanevler tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve robotla tıkanıklık açma servis hizmeti sadece 99 TL dir. Tesisatçı olarak son teknoloji modern cihazlarla hizmet vermekteyiz.

Uzman Tesisatçı Kapında

Ümraniye yamanevler tesisatçı ustalarımız ile adeta %100’lere yakın şekilde atık dolu halde bırakılan ve artık tesisattaki sorunlar giderek arttığı için kullanılmak istenmeyen üniteleri tekrar hayata döndürüyoruz. İlk günkü zamanlardaki aşamalara yakın olacak şekilde maddeleri borulardan temizlerken, parça kırılması, sızıntı bırakacak şekilde hasarlar veya farklı zararlı içerikler kesinlikle oluşmayacaktır.  Yamanevler tıkanıklık açma ile içi atık ile dolu veya donmuş yağ lekeleri ile artık tümsek gibi duran çeşitli hayvansal içerikli artıkların neden olduğu borulara yapışma vakasına karşı yapılması gereken o bölgeye kimyasal uygulamaktır. Kimyasal bir nevi atığı hafif şekilde eritebilen, atığın üzerine geçtikten sonra etkileşime geçen ve onların yapıştığı yerden daha kolay şekilde çıkmasına olanak tanıyan bir yardımcı araçtır. Kullanılması gereken bölgeler temiz borular değil, kirli alanlar olmalıdır ve bunun takibi her zaman kamera ile yapılmasında büyük önem vardır. Ayrıca tuvalet, lavabo ve banyo giderlerinize ilişkin çeşitli sayısız ihtimal içerisinde yer alan nesnelerle ilgili vakaları bizlere bildirmeyi unutmayınız. Belki banyoda cam kırıldı ve onları süpürürken, gider içine attınız ve sonrasında kullanmanız ile birlikte o boruların yıpranması ile sızan suların beton içlerine geçmesi, alt katlara ve sizin zemin katınızdaki bazı kısımlarda çıkması bir olmuş olabilir. Her yerin kazılmasına gerek yok ve elimizdeki aygıtlar ile hangi kısmın kazılması gerektiğini çok iyi biliyoruz.

Yamanevler tesisatçı ile sistematik olarak boru içinden geçmekte olan su hareketliliğindeki bar basıncı dengesizliğini dıştan ölçerek kaçağın yerini belirleyen cihazlara sahibiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87