cerrahpaşa tesisatçı

Cerrahpaşa tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , tuvalet açma , lavabo açma ve tıkanıklık açma hizmeti 99 TL dir. En yakın tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla hizmet veriyoruz.

Cerrahpaşa Tesisatçı Telefonu

Cerrahpaşa tesisatçı ile boru yüzeylerindeki sorunların giderilmesi için analiz ve ekip desteğimiz mevcuttur. Bazen oksitlenmeye başlı olarak dış görünüşteki değişimler gözünüze çarpabilir. Özellikle dış tarafa yani açıkça görebileceğiniz yerlere monte edilmiş olan bir tesisat sistemini kullanıyorsanız bu değişimleri göz ardı kesinlikle etmemeniz gerekiyor.

Cerrahpaşa su tesisat olarak hizmet anlayışımız aynı güvenilir mantık içerisinde devam ederken soğuk su tesisat sistemlerindeki tüm vakaları hızlıca çözebiliyoruz. Oksitlenme vakasının olduğu boru aynen paslanmış gibi gözükür. Beyaz olan boru hafif matlaşır, sanki inceldiğini düşünürsünüz. Emin olun bir zaman sonra o zayıflayan kısımlardan damla şeklinde başlayacak sızıntıyı kesinlikle o şekilde bırakırsanız boru patlama yapacaktır. Dış kaplaması özellikle galvaniz sisteme dair özellikleri kaybetmiş ise problemin bir ayağı da bundan kaynaklanıyor olabilir. Ömrü tamamlanan borulardan söz ediyoruz ve bazen de boru çevresine dair asit içeren maddeler de varsa maalesef etkilenmeler olacaktır. Dış kısımda bu şekilde görülen boru değişimi için çap bilgisini alırız ve vanaları kapattıktan sonra yenisini takarak son kontrolleri yaparız. Durumu biraz daha zorlaştıracak olursa, duvar içlerinde bu vaka varsa ses detektörleri ile konum belirlenir ve o kısımda delme işleminden sonra yine aynı prosedürler uygulanmaya başlar.

Cerrahpaşa tesisatçı ekiplerimizce duvar içlerini ses teknolojisi ile dinlemeye çalışıyor ve gelen veriler eşliğinde yine hata yapmadan doğru yerleri deliyor, sızdıran boruları deşifre ediyoruz

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87