Dolapdere Tesisatçı

Dolapdere tesisatçı hizmetlerimiz kameralı su kaçağı tespiti, robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servisi verilmektedir. Tesisatçı firmamızda mondern teknik cihazlar kullanılmakadır.

Alt komşuya su mu aktı , giderden su geri mi geldi , petekler iyi ısıtmıyor mu ? Tüm bu sorunlara Çözüm Emir tesisatta hemen bizi arayın Dolapdere su tesisatı hizmeti verelim.

Modern Tesisatçı Hizmeti

Dolapdere tesisatçı onarımı fazla zaman almasa bile bataryalardaki etrafına tazyikli şekilde su fışkırtması, paslı veya kireçli akması, içinde bazı yabancı istenmeyen maddelerin karışması, betonları ıslatması gibi şikayetlerinizle ilgilenmektedir.

Dolapdere su tesisat beton çürümesi, zayıf hale düşmesi gibi nedenlerle bağlantılı olabilecek suyun borudan çıkması ve bunun yeterince beton içinde doyum noktasına ulaşması durumlarına karşı dikkatli olunmasını önermektedir. Bir batarya veya musluk olsun, açtığınızda su az geliyor, bardağın içine hızlıca dökülüp, hızlıca kendiliğinden kesiliyor ve bu prensipte devam ediyorsa su azalmış ve boru içine hava karışmış demektir. Gürültü yapmasının arkasında mil bozukluğu, salmastra grubuna ilişkin eskime gibi işaretleri biz batarya içini açtığımızda belki de görebileceğiz. Sırf bir batarya diyerek, onu açtığınızda tüm parçaların da aynı sıralamada ve tam yerine oturması gerektiğini de bilmeniz gerekiyor. Sırf üzerinde kireç var diye onu temizledikten sonra çalışacağının garantisi yoktur ve metal alaşımlarında girintili çıkıntılı hazneleri zamanla kırılabilir, sivrilebilir ve suyu tutamaz. Kısacası tüm küçük büyük problemler için biz görevimizin başındayız.

Dolapdere tesisatçı teknik servisi ile belki hatalı montaj, hatalı tesisat kurulumu, yanlış boru seçimi, iç parçalardaki kusurların montaj sırasında yan sanayi malzemelerinden kullanılarak devam edilmesi gibi karşınızda duran problemlere karşı bize danışınız. Aşırı bir servis rakamını sizden istemiyoruz ve telefonlarımızı arayarak zaten yeterince bilgiyi de alabilir, yardımcı olabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87