halıcıoğlu tesisatçı

Halıcıoğlu tesisatçı ile kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve petek temizliği servis hizmetleri alabilirsiniz. Tesisatçı olarak modern teknik cihazlarla arıza tespitleri yapmaktayız.

Son Teknoloji Cihazlarla Hizmet

Alt komşunun tavanına su mu aktı , lavabo veya gider mi tıkandı hiç dert değil bizi arayın aynı gün içinde servis hizmeti verelim. Halıcıoğlu tesisatçı düzeni içinde ses yapan atık borularının araştırılması dikkatlice yapılır ve sorundan, çözüme kadar dikkatli ve titiz olarak bilgiler sizlere sunulur. Bazen klozetin 2 metre yanından kabarcıklar çıktığında herhalde orası kırılması gerekiyor diye düşünmeniz normaldir. Yalnız biz birkaç saniye içinde açacağımız görüntülü cihaz ile orada herhangi bir gider veya soğuk su hattı olsun geçiyor mu görebiliriz. Sırf bu cihaz görüntüleri ile hatalı kırma oranlarınız %1’in altına düşmüştür.

Halıcıoğlu su tesisat ne yaptığını bilen dikkatlice davranan ekiplerce yönetilir. Evinizde en ufak bir gider hattı kullanmadığınız halde bazen ses yaptığını duyabilirsiniz. Üst katınızdaki kalanlar kullanıyordur ve akan lavabo suları veya katı atıklar tuvaletteki borudan geçerken ses yapar. Yalnız burada anormal olan ses şiddetinin normalden daha fazla oluşmasıdır. Çap ayarlamaları aynı veya uygun, uyumlu seçilmemişse nedeni olabileceği gibi bazen geçiş esnasında engelleme fonksiyonuna sahip belki plastik maddeler, çocuk bezi, oyuncak kalıntıları, ürün ve gıda ambalajı bile olabileceği açıktır. En mantıklı oradan görüntüler elde etmek ve daha net anlamaktır ve tuvalet içi olsun, lavabo gideri, banyoda yer alan o dar alanlar dahil hepsinin içindeki kirlerden, ne duruma geldiklerini görebilmekteyiz.

Halıcıoğlu tesisatçı modeli ile tertibat içinde evinizde en ufak bir düzeni bozmadan analizi yapıyoruz. Aşırı atık kokusu var olan bir banyo içinde kalmak bile imkansızken biz belki kamera ile oradaki tuvalet gideri parçalanmasını bile bulabildiğimiz oluyor.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87