Yedikule Tesisatçı

Yedikule tesisatçı olarak kırmadan dökmeden tıkanıklık açma , su kaçağı tespiti işlerinizde kamera sistemleri ve robot cihazlar kullanmaktayız. Evinizde zarar meydana getirmeden, herhangi bir yüzeyi matkap ile delmeden teşhis yani sorunun ne olduğunu anlayabileceğimizi biliyor musunuz? Bunu başarmamızdaki ana etkenler vardır ve gelin sizlere tanıtalım.

Yedikule Tıkanıklık Açan Tesisatçı

Yedikule tesisatçı olarak teknik kadromuza üstün derece eğitim verdik ve bunu müşteri memnuniyeti olarak geri alıyoruz. Islaklık su tesisat sorunlarında çok belirgin sorundur. Islaklık varsa kaçak da vardır ve bu atık yada temiz su olması hiç fark etmez. Atık ise gider içi, temiz su ise ses detektörü ile bulabiliyoruz. Mutfağınızın sıcak su musluğunu açıyorsunuz ve musluk etrafından su damlacıkları lavabo küvetine düşüyor. Musluktan akan su zayıf ise sorun bu hattın iyi beslenememesi, musluk iletkenliğinin bozulması, sıcak su depolama tesisatında sorun… gibi olasılıklar olabilir. Biz hepsi denetliyoruz ve sorunu hemen tespit ediyoruz. Yedikule tesisatçı işlerinde kaliteli, sağlıklı olarak tesisatları eski haline çevirmek istiyoruz. Bilinmeyen koku tespiti için tüm atık hatlarını kontrol etme olanağımız vardır. Genelde tuvaletlerde oluşur fakat mutfak ve tuvalet lavabosu, küvet gideri bile buna sebep olabilir. Örneğin banyodaki giderin biraz geniş olması ve kullandığınız jiletin bu hattın içine düşmesi plastik pimaşı zedelemesi ve kaçak oluşturması bile buna sebep olabilir. Banyoda zemin tarama termal aygıt ile yapılırken koku kaynağı ve hasarlı kısım hemen bulunabilir. Bize 1 saat verin ve sorunu hemen halledelim.

Yedikule tesisatçı olarak lider bir firmayız ve bu ilçemizde hassasiyet içerisinde atık ve temiz hatlara dahil olan petek, lavabo, küvet, duşakabin, musluk, batarya ve diğer sistemlerinizin onarımında yanınızdayız.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87