Pürtelaş Tesisatçı

Pürtelaş tesisatçı servisi ile kırmadan kameralı sistemlerle tıkanıklık açma ve su kaçağı tespiti servisi alabilirsiniz. Emir tesisat bir telefonla kapınızda !

Modern Tesisatçılık Hizmetleri

Tesisatçı ekibimiz güçlü ve ilkeli duruşu ile destek anlamında ellerinden ne geliyorsa daha fazlasını sunma amacındadır. Akvaryum meraklıları taşların kirli durması halinde sıklıkla temizleme gereği hissettiklerinde belki lavabo içine bu aşamada bir miktar düşürüyor olabilir. Bir avuç dolusu bile toplamda bunu yapsanız, o bölgeyi belki delecek veya tıkayacak problemler bile ortaya çıkabilir.

Pürtelaş tesisatçı her tip tesisat içinde güvenle temizliğin yapılabilecek özel sistemleri sizlere sunuyor. Kontrol edilmesi ve ne kadarlık bir sorunun yok olduğunun anlaşılması bizim için birkaç saniyedir. İthal olduğu kadar orijinal cihazlar ile bir tuvalet içindeki borudaki ezilme ve çökme gibi sorunların tam yerlerini kamera ile görebiliriz. Son teknoloji detektörlerimiz ile örneğin bir lavaboya batarya için giden su borusuna ait herhangi bir kaynak yapılan birleşim yeri veya contanın çıkması olabilir, o bölgenin analizini beton altında ne kadar uzakta yer alsa da bulabiliriz. Her yapılan işlemin garantisini sizlere sunuyoruz ve her seferince yanı şikayetlerde bulunmak yerine ve marketten satın alarak belki boşuna açtığınız masraflarında yerine bizim tekniklerimizi bir kere olsun denemeye ne dersiniz?

Pürtelaş tesisatçı görevi banyonun gider içindeki kirliliğini gidermektir. O gider sızdırıyorsa yerlerini bulmaktır. Eğer banyo bataryalarına yeterince su gelmiyorsa onun arızalarının nereden kaynaklandığını anlamaktır. Eğer ki banyo gideri tıkalı ise orada gerekli açma işleminin yapılması şeklinde özet birkaç görev yazabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87