Hoşdere Tesisatçı

Hoşdere tesisatçı olarak kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma işlerinizde yanınızdayız. Tesisatçı olarak mondern teknik cihazlarla ev ve iş yerlerine hizmet sunmaktayız.

Modern Tesisatçılık Hizmetleri

Hoşdere sıhhi tesisat boru eğimlerinin yukarıya bakacak şekilde birkaç derece bile hatalı montajlandığı tuvaletler veya lavabo hatları olsun oralardaki tıkanıklığın sürekli devam edeceğini söylemek ister. Çünkü atık gidemezse geri dönecek ve orada birikecektir. Pompa kullansanız da etkisi sınırlı ve daha az olacaktır. Yalnız bu aşılamaz türde bir engel değildir. Hoşdere tesisatçı su azalmasının nedenlerini sızdırmazlık testlerini tüm bina içinde ve gerekirse büyük çaptaki vakalara karşı binanın tamamını da kapsayacak düzeyde tutabilir. Aşırı nem gibi anormalliklerin önceden oluşmadığı zamanlarda daha net çözüm arayanların adresiyiz. Eğitim kalitesine güvendiğimiz bir ekibimiz var ve tuvaletteki derece bakımından hatalı yerleştirilen boruları noktasal nereye döşendiğini buluyoruz. Zaten bir kamera ile tek bir hat üzerinden giden yol ile orada sadece eğimlere yönelik değil, kırılma ve tıkanma varsa da görebiliriz. Bazen solucan, böcek gibi canlılarında içeri kaçak girdiği oluşumların farkına varıyoruz. Tıkanma için kanal açıcı teknikleri, kırılma ve yanlış eğim için yer tespitinin ardından parça değişmesi gibi kısa zamanda bitirilecek çalışmalar ile son sistemlerimizi sizlere sunuyoruz.

Hoşdere tesisatçı ihtiyacınız olan tüm çözümlere uzun süredir sahiptir. Bir petek sızmasının anahtarı metaldeki o boşluğu kapatacak kimyasallardır ve hazırlıklı gelmeye devam ediyoruz. Elbette bu ürünler arasında kalite farklılığı var. Her firmaya bu nedenden ötürü güvenmeniz biraz zordur. Yalnız çalışmalarımızı sizlere açık yüreklilik ile sitelerimize yazarak açıklıyoruz. Fiyatı da uygun tutmaya gayret gösteriyoruz ve tüm işlemler garantilidir.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87