Balmumcu Tesisatçı

Balmumcu tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemle su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma gibi profesyonel servis hizmeti vermekteyiz. Tesisatçı hizmetlerimizi son teknoloji cihaz kullanımı yaparak aynı gün içinde vermekteyiz.

Kameralı Su Arıza Tespiti

Tesisatçı ekibi ne kadar içler acısı durumda yer alsa da bir binayı adeta tehlikeye sokacak her ihtimali, olasılığı dikkatlice incelemesi gerekir. Bazen durduk yere soğuk su borusu yerinden çıkar, parçası kırılır, zaten zayıf bir bölge vardır oradan başlar ve her tarafı su basar. Çatı katları atıl vaziyette olur genelde. Teras ortak kullanılır ve oradaki sorunlarda haliyle geç fark edilir. Ne zaman bir odayı su basar ve o su alt kata doğru gelirse veya ondan önce biri çıkar çatıya bakarsa önlem tam da o zamanda alınması lazımdır. Balmumcu tesisatçı basıncın yüksek olduğu ve bunu kaldıramayacak türdeki ne kadar boru varsa onlara göre vanalarda ayarlama yapabilir. Bazen terasa girip çıkarken, eşya taşırken bazıları boruya sert şekilde değmiş ve hafifçe içe bükülmüş olabilir. Patlamadı ve sorun yok diyerek geçiştirmek aslında sorunu biraz erteleme anlamına gelecektir. Bu sebeple biz mutlaka ileride oluşabilecek sorunlara karşılık bu problemleri mutlaka ekibimize bildirmenizi istiyoruz. Çatlayan ne kadar boru varsa onları düzeltmek için yerlerini iyice bilmemiz lazımdır. Dışta ise zaten bulunmuş demektir. Yalnız her sorun bu kadar net şekilde görülmeyebilir. Ayrıca birden fazla sızma varsa onları tek tek bulmak şarttır. Biz gizli ve alenen ortada duran problemleri özel tekniklerimiz ile çözmekteyiz.

Balmumcu tesisatçı ve örneğin bir batarya borusuna ait tesisatı düşünürsek o halde ses detektörleri ile biraz inceleme yapmamız gerekiyor. Yerden döşendiğini biz zemine sürtülen ve dikkatlice su sesleri ile takip ettiğimiz göstergeler ile bulduğumuz cihaz ile nerede ise bulunması çok da zor olmayacaktır. Ekiplerimize güvenen herkese sonsuz teşekkür ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87