akıncılar tesisatçı

Akıncılar tesisatçı olarak kırmadan kameralı sistemlerle su kaçağı tespiti ve kanal açma robotları ile tıkanıklık açma 99 TL aynı gün servis için 0532 590 59 43 arayabilirsiniz. Tesisatçı olarak son teknoloji cihazları kullanmaktayız.

Akıncılar mahallesi tesisatçı ekip gücümüz ile ofis kadromuza katılan yeni kaliteli çalışanlarımızı da ekleyerek gücümüze güç kattık. Tesisatçı sadece birkaç tane sistemden anlayan ve sınırlı bilgiye sahip olan kişi anlamına gelmez. Önüne her ne sıkıntı çıkarsa çıksın onları çözüme ulaştırıcı şekilde hamle yapması gereklidir. Akıncılar su tesisat ile bunu elde edebilecek bir ekibiz.

Profesyonel Tesisat Çözüm Merkezi

Akıncılar tesisatçı telefonlarımıza sayısız telefonlar gelmekte ve bunun için herkese teşekkür ediyoruz. Bizleri tercih eden müşterilerimizin özellikle tuvaletlerdeki giderlerde takılı kalan veya alaturka hatlarda sürekli sifondaki su arızası nedeniyle sıkıntı çeken vatandaşlarımızın isteklerini de alıyoruz. Ekibimiz hemen tüm bilgileri bizleri arayan kişiden alır ve olay yerine giderek sifonu incelemeye başlarız. Sifon kolunu açıp kapatır ve ne kadar aktığına bakarız. Vanaları kontrol ederiz. Bazen o kısımdaki duvarlarda ses analizi yaparak kaçak var mı yok anlamak da önemlidir. Eğer varsa ve bu durum sifonu etkiliyorsa sorunu bir nebze olsun bulmuşuzdur demektir. Diğer taraftan sifonu da incelemek gerekiyor. Çünkü su akış yönündeki hattın içi tıkalı ise sizce ne kadar su geçebilir ki? Hortum kıvrılmış, katlanmış veya bükülmüş ise yine aynı şekilde sorun devam edecektir. Çözüm Merkezi tüm bu yazdıklarımıza anında çözüm üretebilecek bir firmadır.

Akıncılar tesisatçı ekiplerimizce sifonlara dair hangi marka ürün kullanıyorsanız kullanın bizleri her zaman arayabilirsiniz. Emin olun sifon dibinde çatlak varsa veya conta kısımları eskimişse biz o kısımları olduğu gibi yenileyebilecek ekipmana sahibiz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87