rasimpaşa tesisatçı

Rasimpaşa tesisatçı ile kırmadan su kaçağı tespiti ve tıkanıklık açma hizmetini 99 TL ye alabilirsiniz 0216 612 55 90 dan bizi arayınız. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Tesisatın Öncü ve Lider Firması

Rasimpaşa tesisatçı küçük gibi görünmekle birlikte hafif sızıntı oluşturmasına neden olan hangi marka ve model çeşitlerine sahip olan batarya sistemleriniz varsa hepsi için özel olarak ilgilenmektedir. Batarya kısmını açarken biraz su gelmesi ve o kısımdaki sızıntıların şiddeti ile tekrar açmak istememenizi anlıyoruz. Belki basınç dengesizliği olarak buna neden olan borudaki suyun azalarak bir miktar hava girmesidir. Rasimpaşa su kaçağı tespiti ekiplerimiz aynı gün içinde hizmet vermektedir.

Rasimpaşa tıkanıklık açma tesisatçı ile bataryalardaki sıkıntıları aşmak çok zaman almamakla birlikte batarya içine ait çok sayıda yedek parça getiriyoruz ve elimizde yatkın olduğu için her ne kadar kireçli, kirlenmiş veya farklı şekilde problem oluşturan su sızıntısını oluşturan özellikleri bulsak da onların hızlıca oradan ayrılması için gayretlerimiz sürecektir. Örneğin batarya gövdesindeki metal kısım bazen kireçler nedeniyle özelliğini yitirebilir. Belki conta yırtılması buna neden olabilir. Akış tam olarak kesilmemekle birlikte küresel alan dediğimiz batarya içindeki kısımdaki conta bölümü de sorunlu olabilir. Çapak ve çeşitli tortuların bu kısımlara dolmasının sebebi su kirliliğidir. Biz bataryadaki yedek parça çalışmalarını yaparken belki apartman yöneticinize bu problemi açarak, bina içi arıtma sisteminin yapılması için teklifte bulunabilirsiniz. Musluktan akan suları damıtan tesisat ürünleri ile yine aynı problemler oluşmaya devam edecektir.

Rasimpaşa tesisatçı ile eğer duvar içlerinde ıslaklık görüyorsanız bizimle hemen iletişime geçmenizi öneririz. Araştırma süresi çok uzun olmamakla birlikte belki sorunları hızlıca aşmak için o kısımlarda akustik cihaz ve termal kamera ile hızlıca araştırma çalışmasını başlatabilir ve sızıntıya dair boruların belirtilerini hemen bulabiliriz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87