moda tesisatçı

Moda tesisatçı ile kırmadan kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkalı gider açma işleri sadece 99 TL aynı gün servis imkani vardır. Tesisatçı hizmetlerimizde son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Moda tesisatçı ile belki biraz dikkatsiz kullanım veya bilerek atılan saç ve sakalların meydana getirdiği sorunları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Lavabolar bu tip örneğimiz için en sık hata yapılan yerlerin en başında gelmektedir. Erkekler tıraş olurken, bayanlar saç bakımını yaparken ve ayrıca makyaj temizliği sırasında ıslak mendil veya peçete gibi ürünlerin gider içlerine ulaşmasını sağlamakta bir gelişmedir. Moda su kaçağı tespiti kamera sistemleri ile yapılıyor.

Tıkanıklık Açma

Moda tesisatçı robot teknolojisi ile tıkanıklık açma lavaboların içini temizleme konusunda usta formüller kullanmaya devam ediyor. Öncelikle sorun iki yerde olabilir. Lavaboya evyesi kaldırılır ve bunun altındaki bükülebilir gider kısmı incelenir. Buradaki atıkları hızlıca temizlenirken, çoğu zaman duvar içindeki kısımda yer alacak sorun biraz daha detaylı şekilde görülebilir. Bunun için karanlık ve çok dar olan borulara ulaşmamızın anahtarı olan robot cihazımızı kullanıyoruz. Elleri ve ayakları olan bir cihaz değildir. Elektronik ve giderlerin içine rahatlıkla sığabilen uzunca kabloya sahip ve ön kısmına birkaç tane aparat takarak analiz ve temizlik anlamındaki adımlarımızı atabiliyoruz. Uzman su kaçağı tespiti ekibimiz bu aşamadaki atıkları gördükçe hızlı bir şekilde ne kadar saç ve sakal kalıntısı veya buraya yazamayacağımız farklı maddeler bile olsa gerek tazyikli su ile birkaç saniyelik zaman içinde gerekse tıkanıklık açma makinesi ile biraz daha yoğun halde bulunan atıklara karşı mücadelede mükemmel bir işçilik örneği ortaya koyacaktır.

Moda tesisatçı özel görüntüleme sistemleri ile duş, hamam, küvet ve lavabo gibi benzer kısımlardaki tıkanıklıklarla oluşan problemlerin tam olarak önünü açmaktadır. Moda su kaçağı cihazlı tesisatçı hizmetinden faydalanmak için yapmanız gereken bizi arayıp arıza bildirimi yapmak.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87