sarıyer yeniköy tesisatçı

Sarıyer yeniköy tesisatçı telefon iletişim 0551 231 83 55 Kameralı Cihazla Su Kaçağı Tespiti – Tamiri , Robot Makineli Tıkanıklık Açma ve Petek Temizliği işleri garantili olarak yapılır. Sadece bu işleri yapıyoruz diğer tesisat problemeri için lütfen aramayınız firmamız yukarıdaki tesisat problemleri için hizmet vermektedir.

Sarıyer yeniköy tesisatçı kırmadan, sökmeden, dökmeden kanalizasyon açan tıkanıklık açma servisidir. Gider borusu tıkanıklığı sorunu atıkların, yabancı cisimlerin kanal içinde kalması ve durması sonucu olur. Bu durma hareketi logar gibi kanalizasyona ulaşmada son çıkış noktası olan katmanda ise apartmanı, binayı taşırma noktasına gelebilir ve logar kanalı içine kırmadan açıcı robot yayı takılması sonucunda tesisatta durağan kalan tüm nesneleri hareket ettiririz. Aynı tekniği plastik gideri kırmadan açan yine robot makine yay ekipmanları lavabo, tuvalet, banyo, küvetin taşması, suyunun geri gelmesi, gitmemesi gibi sayısız durumlarda kullanabiliriz.

Sarıyer Yeniköy Mahallesi Tesisatçılar

Sarıyer yeniköy su tesisatçı peteklerden gelen yanık kokusunu düzelten servistir. Petek yanık kokusu nasıl geçer, ne yapılması gerekir? Isınma sırasında kireç, pas tabakalarındaki birikme açığa çıkar ve koku oluşturur. Petek suyu akıyor, sızıyor ise yine aynı şekilde koku yapar. Sızıntı araştırması basınç testi ve termal kamera ile birlikte ısınma sorunu olan petekleri bulma işlemlerini yapabiliriz. Kirliliği iki hortum ile bağlantısının yapıldığı petek temizliği makinesi ile uygularız. Çok vakit almadan tesisattan ilk suları çeker kirliliği kontrol eder, yeteri kadar solüsyon ekleriz ki fazlası petek içlerinde kalır. Tüm bunlara dikkat eder ve basınçlı suların da gücü ile tüm petekten gelen yanık kokusunun kaynağı ve petek ısınmama sorunu oluşturan maddeleri kısa vakitte hızlıca alabiliriz.

Sarıyer yeniköy tesisatçı duvar su sızıntısını tamir ilacı ile onaran firmadır. Duvardaki dekorasyon malzemesi bazen çok pahalı olabilir ve kırılmasını istemeyebilirsiniz. Bu durumda sızıntı miktarını basınç makinesi ile bakarak ölçülmesi ve uygun değerde ise su kaçağı tespiti alanında hangi tesisatta olduğuna karar vererek su kaçak kapatıcı, onarıcı sıvının tesisata geçmesini sağlarız. Tüm tesisat boyunca ilerler ve sızıntı alanında durarak, o alanı kaplar. Sağlığa zararlı olmayıp, tadilatsız su kaçak onarımı, tamiri alanına ilgi gösteren tüm müşterilerimizi bekleriz. Ayrıca Sarıyer yeniköy tıkanıklık açma , Sarıyer yeniköy su kaçağı tespiti, Sarıyer yeniköy petek temizliği , Sarıyer yeniköy tuvalet açma , Sarıyer yeniköy lavabo açma gibi tesisat problemleri için bizi arayabilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87