esenyurt üçevler mahallesi tesisatçı

Esenyurt üçevler mahallesi tesisatçı telefon numarası 0551 231 83 55 Emir Tesisat ; Kameralı Su Kaçağı Tespiti , Robotla Tıkanıklık Açma ve Makineli Petek Temizliği için bizi arayınız. Tesisatçı denince Esenyurt bölgesinde ilk akla gelen firmayız bizi diğer tesisatçılardan ayıran özellik ise kullanılan cihazlar.

Esenyurt üçevler tesisatçı duvardan gelen su sesi yerini bulan firmadır. Duvardan gelen su nasıl engellenir? Suyu kesmek için vanayı hemen kapatın ve su kaçağı tespiti ekibimizi arayın. Duvarın içinden dışarıya, duvara akan suların yerini ses dedektör cihazı ile taranmasını yaparak sızıntı alanını tamamen bulabiliriz. Tesisattaki sızıntı, patlak, çatlak yeri ne olursa olsun fayans, toprak altındaki alanlar dahil ekibimizdeki özel test pompası ve diğer analiz teknikleri ile yerlerini saptar ve kalıcı bir şekilde boruyu görüntüleyerek onarabiliriz.

Bize Danışmadan Evinizi Kırdırmayın !

Esenyurt üçevler mahallesi tesisatçı petekten gelen yanık kokusunu petek temizliği ile gideren firmadır. Peteğin kirli suyunu değiştirmek, ısınma problemini giderir mi? Hayır, böyle bir etkisi yoktur. Isınma ve kokunun kaynağı kireç, pas, tortu maddeleridir ve solüsyonlu sıvı ile temizlenmesi sonucunda giderilmesi gerekir. Bazen ise petek suların vana, suyu tutan bölgelerden akabilir ve küçük bir müdahale ile sorunu düzeltebiliriz. Peteğin içinin temizlenmesi işlemleri solüsyonlu sıvı ve basınçlı makinenin birlikte kullanılarak tesisatın hepsine ulaşması ve maddeleri tamamen çözmesi ile olur. Bu maddeler dibe çökerse yine soğuma oluşturur. Fakat yüksek basınçlı su makinesi ile buna gerek kalmaz ve çok küçük petek içlerinde bile kir tabakalarını alırız. Peteğin ızgara içini, petek arasını kuru buhar makinesi ile tozlarını temizleme işlemleri de firmamızca sunulmaktadır.

Ek Hizmetler

  • Esenyurt üçevler mahallesi tıkanıklık açma
  • Esenyurt üçevler mahallesi petek temizliği
  • Esenyurt üçevler mahallesi lavabo açma
  • Esenyurt üçevler mahallesi tuvalet açma
  • Esenyurt üçevler mahallesi su kaçağı bulma
  • Esenyurt üçevler mahallesi su tesisatçısı

Esenyurt üçevler mahallesi tesisatçı pis su gider tıkanıklıkları açan profesyonel su tesisat firmasıdır. Kırmadan tıkanıklık açma nasıl yapılır? Örneğin, lavabo gider borusu açma çalışması tezgahın alt kısmından başlar ve boru içerisindeki ağır yabancı cisimler, gıda, temizlik ürünü artıkları ve ne olursa olsun robot cihazdaki yay ile uzaklaştırılır. Bu uzaklaşma apartman, ev logarına kadar ulaşılmasını sağlamakta olup kamera ile lavabo açan firmalar olarak kontrolleri de sağlamaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87