Zuhuratbaba Tesisatçı

Zuhuratbaba tesisatçı firmamız kırmada dökme yapmadan su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma gibi profesyonel su tesisatçısı hizmetleri cihaz , kamera robot kullanarak vermektedir. Tesisatçı firmamız olaylara profesyonel yaklaştığı gibi cihazlarıda profesyoneldir.

Zuhuratbaba Su Kaçağı Tespiti

Bakırköy zuhuratbaba su tesisatçısı olarak binaya zarar vermeden su kaçağı tespiti yapabilen bir firmayız. Banyo giderinde sızıntı mı var, bina zemin ve duvarlarından su sesleri mi geliyor, tuvalet su sızıntısı şikayetiniz mi var, hemen bizleri arayın. Kameralı ve görsel olarak bazı netlik kazandıracak belirtiler ışığında onarım veya bu pek mümkün değilse en az tadilatı sunabilecek firmalardan bir tanesi olduğumuzu sizlere ispatlayalım. Zuhuratbaba tesisatçı ile büyük masraflar ödemeden petek temizliği çalışması yaptırabilirsiniz. Bizi şu anda arayan ve petek türünüzü, kaç adet olduğunu ve adres bilgilerinizi iletin. Merkezi ısıtma sistemi için radyatör temizliği tamamen havlupan girişleri ile olmaktadır ve gayet sağlıklı sonuç verir. Bireyse doğal gaz kombilere ait dairelerde radyatör temizlik çalışması ise kombiler ile bağlantı esnasında yapılacaktır. Yalnız kombiye zarar vermemesi için kapalı durumda tutulur ve bazı önlemler alınır. Ayrıca peteklerin yanlarında sıvı alma gedikleri kapatılır ve sızdırmaya uğramaması için önlemler alınır. Bir saatin içinde bitirilecek bir çalışma özellikle az sayıda petekler için daha geçerli olmaktadır. 6 civarında bir peteğin tamamen temizlenmesi iç kirlenmesinin çok az olduğu şartlarda bir saati bulabilmektedir. Bizim hedefimiz üstün körü bir hizmet değil, gerekirse yeni kimyasalları ekleyerek içteki kalan maddelerin de çözünmesini sağlamak şeklinde olacaktır.

Zuhuratbaba tesisatçı olarak sıcak su tesisatı geçen duvarlardaki ince çatlamaların çözümünü sizlere sunabiliriz. Sebep olarak ısınmakta olan su borusu boyca daha uzun olması, soğuyan borunun daha kısa kalması gibi etkiler olabilir, yalnız tam çözüm için mutlaka binanıza gelmemiz şarttır ve bizleri arayınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87