Sultangazi 50. Yıl tesisatçı kırmadan dökmeden kameralı cihazla su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma robotları ile tuvalet açma , lavabo açma hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı firmamızda son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır.

Sultangazi 50. Yıl Cihazlı Su Kaçağı Tespiti

50. Yıl tesisatçı tüm yapı binalarında, toprak altına döşenmiş ve sorun oluşturan konularda robot cihazlar, termal araştırma kamerası, ses analiz teknikleri gibi alanlarda önemli adımlar atmaktadır. Sultangazi içi garantili su tesisatçısı firması arıyorum gibi kriterleriniz varsa bizleri arayınız. Sultangazi 50. Yıl tesisatçı ile banyo küveti yanında su sızıntısı şikayetiniz değerlendirilir ve bazı gözlem sistemlerine sahip olan ekibimiz yani su kaçağı tespiti çalışanlarımız hemen sizlere yönlendirilir. Tesisat suyunun kesilmesi, alakalı temiz su şebeke hattının kontrolünün basınç testleri ile kırmadan yapılması adımlarından sonra belirtilere göre hareket edilir. Günümüzde plastik su sistemlerini tadilat olmadan onarmak için bazı sıvılar vardır. Yalnız birebir değişim gibi aşamaları da sizlere sunuyoruz. Bazı ses detektörleri ile aslında direkt şebeke suyunun tiz şekilde gürültü yapması anında bunu analiz ederek cihaz göstergelerine yansıtacak akustik cihaz ile sonuçları net anlamda alabilmekteyiz. Boru uzunluğu kadar alanın kırılması mı yoksa bu tekniklerle hiç alakası olmayan nispeten çok ucuz teknik servis firmaları ile evinizin deneme tahtasına dönmesi mi daha iyidir?

Sultangazi 50. Yıl tesisatçı olarak yalnızca her iki senede petek temizliği çalışması işlemini bizlere sunun ve ısı artışının ideal oranlarda yansımasını sağlayalım. Hortumlar, sıvının içte kalmış atıkları çözmede başarısı, kısa değil problem bitinceye kadar cihazın çalıştırılması, peteklerin binayı kirletmesi problemi değil önlemlerin ilk başta alınması gibi pek çok aşama tarafımızdan yapılacaktır. Bireysel kombili veya merkezi ısıtma sistemi olan dairelerde radyatör bakım işlemleri garantili olarak ekiplerimizce sunulmaktadır.

Sultangazi 50. Yıl Tesisatçı
0533 355 94 93 Tesisatçıyı TIKLA ARA