Kaynarca Su Kaçağı Tespiti

Kaynarca su kaçağı tespiti yapan cihazlı tesisatçı firmamız kırmadan dökmeden kameralı su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermektedir. Tesisatçı olarak en modern cihazları kullanıyoruz bu sayede hem temiz hemde pis su kontrolleri yapmaktayız.

Kaynarca Tesisat Cihazla Su Kaçağı Bulma

Pendik Kaynarca mahallesi cihazla su kaçak tespiti yapan tesisatçılar olarak sizlerden en ufak bir ücret almadan bile örneğin alt komşuya sızıntı gibi vakaları çözebilir. Bunun için sigorta şirketleri ile birlikte çalışmakta ve iş ortaklığımızın olduğunu ifade edelim. Evinizin sigortalı olması veya kredi kullanılması sonucu binayı satın almanız gibi durumlarda sigorta kapsamında değerlendirilerek kaçak analizleri ve onarımlarında en ufak bir ödeme yapmadan bizlerden destek alınabileceğini biliyor musunuz? Kaynarca su kaçağı tespiti kuruluşumuz ile sizlerin aşırı zamanını almadan adreslere ulaşmak ve kesin sorunları çözümleri ile genelde birkaç saatte tamamlama gibi hedeflerimiz vardır. Kırmadan tesisat tamiri ve su arıza tespiti alanında hızlı bir analiz için kaçak yerlerini bulmada üstün cihazları kullanıyoruz. Sifon bölmesinden akan sular için oradaki fayansların kırılması gerekir ve ekibimizde fayans, duvar işlerinden anlayan deneyimde vardır. Kesinlikle taşeron işçi kullanmadan ve tüm analizleri de sızıntı gelen bölgedeki gerek su sesi gerekse suyun hareket ettiği, borudan dışarı çıkmakta olduğu konumları kızıl ötesi veya radyo frekans dalgaları gibi analizler ile anlayarak net ölçümleri tamamlıyoruz. Lavabo suyunun ilk aktığı kıvrımlı gider hortumu delinmişse veya onun daha ilerisinde olan bağlantısına yakın bölgedeki betonlar ıslanıyorsa bizi arayın ve kamera sarkıtıp hemen inceleyelim.

Kaynarca su kaçağı tespiti olarak sürekli ve uzun bir zamandan itibaren ıslak kalan ve duvarda kabarma gibi durumların bir türlü geçemediği durumlarda makineler ile tarama yaparak net sonuçları ortaya koymaktayız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87