Maçka Tesisatçı

Maçka tesisatçı firmamızda cihazlı , kameralı , robotlu sistemlerle su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kanal açma hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı olarak en son modern teknik cihazlarla aynı gün içinde servis hizmetleri vermekteyiz.

Maçka Kanal Açma ve Su Kaçağı Tespiti

Beşiktaş Maçka tesisatçı uzmanları iyi biliyor ki petek temizliği çalışması ne kadar ertelenirse soğuma problemi bir o kadar artacaktır. Bir iki petek yüzeyi derken binanın büyük bölümünde önceki aylara göre daha az sıcaklık gelir. Bunu aşmak için petek içi ısı yalıtım problemi şikayetini gidermek amacıyla temizlik sistemlerimizi kullanmamız gerekiyor. Taşınabilir portatif bir sistem ile peteklere direkt bağlantı kurabiliriz veya bir havlupan girişi, kombi hatları da buna dahil olabilir. Sadece birkaç saat sonraki sonuca inanamayacaksınız. Maçka tesisatçı firmamız arızalı ve devamlı su sızıntısı yapan boruların yerlerini kırmadan bulabilecek elektronik ve robot ile su kaçağı tespiti cihazlarını garantili olarak sizlere sunmaktadır. Bazen beton içlerinden başlayacak bazı sıkıştırmalar boru delinmesi problemini yaşamanıza neden olabilir. O esnada ne kadar küçük bir delik oluşursa, o kadar kuvvetli bir ses ortaya çıkacaktır. Bu sesi algılamada ses detektörleri ile işleme başlayabilir ve kırılacak alanı kısıtlayabilir, boru uzunluğu kadar alanda tadilat başlatabiliriz. Atık boru içlerinde ise kameralar ile yer tespiti yapabilirken, söz konusu sıcak su sızıntısını kırmadan ve doğru şekilde bulmak ise termal cihazlar zaten beton arkasında adeta canlı bir röntgen çekmektedir ve sanırız aradığınız bu şekilde bir çalışma olabilir mi?

Maçka tesisatçı bina içi sifon arızası ve onarımı gibi işlemlerde birer sıhhi su tesisatçısı olarak yardımcı olabilmektedir. Sifondaki su akışının engellenmesi en çok kullanılan üç tür sistem vardır ve biz hepsi için hazırlıklıyız, tek yapmanız gereken bizleri aramaktır.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87