Moda Su Kaçağı Tespiti Yapan Tesisatçı

Moda su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kamera , akustik dinleme , termal kamera cihazları kullanarak su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı firmamızda en son ürün ve teknolojilerle hizmet vermekteyiz.

Moda Cihazlı Tesisatçı Servisi

Moda su kaçağı tespiti yıpranmaların etkisinin yaşandığı her bina zemininde iddialı teknikleri ile zeminlere zarar vermeden sızdırmaları anlamak için testler yürütmektedir. Test pompaları veya ses dinleme cihazlarımız ile örneğin duvar arkasında döşenmiş bir temiz su borusu veya aynı şekilde üst kattan aynı tip bir borudan damlayan suyun sizlerin binanıza gelip duvarda kabarma oluşturması örnek bir işlemimiz olabilir. Bina içlerindeki maalesef kirli gibi akmaya başlayan sular için neyin sebep olduğunun bilinmesinde keza Çözüm Merkezi sizlerle. Moda su kaçağı tespiti bulan tesisatçı sizlere en mükemmel işçiliği vermenin amacındadır. Zemin inceleme tekniğimizden bir tanesi sesleri analiz eder. Mutfak, banyo, tuvalet veya farklı bir su tesisatı yer alıyor diyelim. Onlar için moda tesisatçı basınçlı test pompaları ile ilk önce problemin gerçekten var mı yoksa diğer evdeki sistemleri mi araştırmamız gerektiğini yarım saate kalmayan bir çalışma ile hemen anlayabiliyoruz. Ayrıca zemine değdirmek ve orada gezdirmek sureti su arıza tespiti ve suyun dolu durumda yer alan sistemden ilk ayrılışında ortaya çıkan sesleri inceleyebiliriz. Ustalarımız eğer gerekli görürse boyalı su ile tesisat içine takviye yaparak etkilerin nerelere kadar yayıldığını görebilir.

Moda su kaçağı tespiti yapan tesisatçı ile örneğin alt komşuya sızıntı gibi şikayetlerde minimum bina hasarı ve kesin çözümler ile sizlere cevap verme amacındadır. Evlerinin kıymetini bilen ve gereksiz tadilat ile uğraşmak istemeyen herkesi firmamız ile görüşmeye davet ediyoruz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87