Yamanevler Su Kaçağı Tespiti

Yamanevler su kaçağı tespiti yapan tesisatçı olarak kırmadan kamera sistemleri ile su kaçağı bulma ve onarım hizmetleri vermekteyiz. Yamanevler tesisatçı firmamızda modern tesisat kamera sistemleri kullanılmaktadır.

Yamanevler Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye Yamanevler tesisatçı ekonomik ve garantili çalışmaları sırasında evinizi yıpratmadan dolaşımda yer alan su sızıntısı şikayetinizi giderme amacındadır. Unutmayın ki günde 200 ml su çıkışı damlacıklar halinde bile herhangi bir tesisatta yer alırsa o sıvı aşağıya doğru beton içlerini dolduracak, doyuracak düzeyde ilerleyecek ve en sonunda maalesef su damlacıkları öbekler halinde alt katın tavanını kaplayacaktır. Cihaz sistemleri bu çıkış esnasındaki ses dalgaları ve özellikle test pompaları ile analizlerinin ardından net olarak sürekli sızıntı halindeki tüm üniteleri net olarak anlamamızı sağlamaktadır. Yamanevler su kaçağı tespiti bölge servisleri sizlere semtinizde belki en yakın servis olma özelliğine sahiptir. Nasıl kalorifer tesisatı damlacık halinde sızdırıyorsa, emin olun bizim o tesisatı kırmadan içten iletilecek olan kristalleşecek dolgu malzemesi ile kapatmamız mümkündür. Bu genelde alt komşuya sızıntı veya küf ve nem artışının ilgili daireye taşınması gibi belirtilerden yola çıkılarak bulunabilir. Eğer ki şikayet bu türde değilse sırası ile diğer sıcak, soğuk ve atık su sistemleri tek tek sızdırma yapıp yapmadığına dair bazı testlere sokularak yine özel dinleme, içten ve dıştan görüntü aldığımız cihazlar ile incelenecektir.

Yamanevler su kaçağı tespiti net kararları hızlıca vermesinin arkasındaki ekipman desteğinin uzmanlığı vardır. Su gelen ve duvarda kabarma görüntüsü olduğu halde ilk işimiz orada kırma çalışması değil gerçeklik payını araştırmak ve kısacası sizin binanızı ilk başta korumaktır diyebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87