Ihlamurkuyu Tesisatçı

Ihlamurkuyu tesisatçı firmamızda kameralı su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve cihazlı tesisatçısı hizmetleri verilmektedir. Tesisatçı denince akla musluk tamiri , klozet tamiri gelir ancak teknolojyi takip eden Emir Tesisat denince akla cihazlı tsisatçı gelir.

Ihlamurkuyu Cihazlı Tesisatçı

Ümraniye Ihlamurkuyu tesisatçı dış kaplama ile alakalı problemleri olan metal borudaki vakalara karşı oksitlenmeyi giderici önlemler alabilir. Ihlamurkuyu su tesisatı hizmetleri ile öncelikle oksitlenme çürüme anlamına geleceği için onu onarmak mümkün değildir. Zaten bunu biz yalnızca termal kamera ile anlık olarak görüyoruz ve kırmadan anlıyoruz. Problemli bölge bulunduğuna göre kırılacak alanda eski tip teknikler göre sizce de çok az olmaz mı? İşte biz de bunu gerçekleştirerek tadilat masraflarını azaltıyoruz ve en doğru kararlar veriyoruz. Ihlamurkuyu tesisatçı küvet, kanalizasyon, atık boruları, ev, kapalı alan veya tesisat geçen her alan özenli çalışmayı vaat eder. Ihlamurkuyu su kaçağı tespiti ile binalarda olur olmaz ne kadar alan varsa küçük veya önemli boyutlardaki ıslanmaların ve bir türlü zamanla geçmek bilmemesini dikkatlice inceleyebiliriz. Bazen atık su giderlerinin döşendiği örneğin fayans aralarındaki derz kaçakları, bazen ise farklı bölgelerde en ileri teknoloji ile boru içleri ve dışlarından görüntü ve sinyallerin alınması ile anlaşılacak düzeyde araştırma yapabiliyoruz.

Ihlamurkuyu tesisatçı ekipleri tıkalı durumdaki klozet borusu için en ufak kırma dökme imkanı olmadan temizlemeyi sunar. 30-60 dakika gibi zamanda robotla kanal içi temizleme sistemimiz sayesinde yavaş gitmekte olan su hareketliliği maksimum noktaya taşınabilir. Ihlamurkuyu tıkanıklık açma sistemi kullanılmaz ve uzun süre daha orada birikmesine, çoğalmasına izin verirseniz maalesef sorun aşırı noktalara ulaşabilir ve artık borularda çatlamalar gözükebilir. Bunun olmasına asla izin vermeyin ve bizleri arayın.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87