Tüccarbaşı Tesisatçı

Tüccarbaşı tesisatçı firmamızda kameralı sistemle su kaçağı tespiti ve tuvalet , lavabo tıkanıklık açma ve su tesisatçısı hizmetleri vermekteyiz. Tesisatçı olarak bina araştırması yaptığımız zaman ve özellikle boruların yüzeylerine baktığımız onlardaki sorunu hızlıca anlayabiliyoruz. Genelde biraz daha ucuz olması ve eski tip binalarda yer alan galvaniz boru sistemleri kullanıyorsunuzdur ve ömrü tamamlanmasına yakın dış kaplamasında sıkıntı oluşur ve paslanma emarelerini görmeye başlarsınız. Bu borularda yapılması gereken değişimdir.

Tüccarbaşı tesisatçı ile dış yüzeyleri değişime uğrayan, renk ve pas gibi belirtilerin yanında matlaşan kısımları gördüğünüzde bizleri mutlaka aramanız gerekiyor. Pas tutmuş, bozulma belirtileri olan borulardan ister temiz isterse atık maddeler geçsin hepsi için sıkıntı vardır. Maalesef bazen boru çevrelerinde yer alan asit miktarı olan ve oralarda duran maddeler dış görünüşü değiştirebilir. Bazen sıcak su borularına çok yakın montajı yapılırken zamanla esneme meydana gelebilir ve bu plastik borularda daha fazla oluşmaktadır. Galvaniz boruları kullanma sıklığınız azalmaya başlarsa içindeki pas ve kireç miktarı artmaya başlayacak ve musluğu açmanız ile birlikte siyah tonlara yakın şekilde görmeniz normaldir. Birkaç dakika sonra rengi tekrar normale dönebilir fakat sırf bu oldu diye tesisat bakımını yaptırmamak özellikle böbrekleriniz için sağlığınızı riske atmanız anlamına geleceği açıktır. Sizlerde bugünden itibaren önlem almak ve ilerde oluşabilecek boru çatlamalarına bağlı olarak sızıntıları yaşamamak istiyorsanız biz buradayız.

Tüccarbaşı tesisatçı çağrı merkezlerimiz ile temizlik, değişim, araştırma, inceleme safhasında tesisatların zarar görmemesine dikkat ediyoruz.

Be the first to comment

Leave a comment

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87