üsküdar ahmet çelebi tesisatçı

Üsküdar ahmet çelebi tesisatçı olarak tesisat kaçağını kırmadan kameralı cihazla bulur tıkalı olan mutfak veya tuvalet giderlerini robotla açıyoruz. Emir Tesisat varsa sorun yok tüm tesisat arızaları için bizi arayabilirsiniz.

Üsküdar ahmet çelebi mahallesi tesisatçı firmamızda gelişmiş teknolojiden faydalanarak su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve petek temizliği servisleri verilmektedir. Sıradan tesisat problemleri içinde Emir tesisat firmamızı arayabilirsiniz. Üsküdar Ahmet çebi mahallesinde tesisatçı telefonları 0216 612 55 90 dır.

Üsküdar Ahmet Çebi Su Tesisatçıları

Üsküdar ahmet çelebi tesisatçı lavabo borusu açan makine kullanan tıkanıklık açma robotu ile işlem yapmaktadır. Lavaboyu, tuvaleti, banyo, küvet, duşakabin giderini kırmadan temizlemek için kamera ile ilk 5-10 dakika inceleme yapılır. Tıkanmış pimaş giderini robot ile açma işlemi için basınçlı su ile yıkama, robot cihaz telini takarak atık türüne göre uygun cihaz uçları, aparatları ile temizleme yapılabilir. Tel ve bazı aparatlara yönelik cihazın uyguladığı kuvvet ile atıklar parçalanarak ve bunda pimaş gibi yapılara zarar vermeden işlemler yapılmaktadır.

Üsküdar ahmet çelebi tesisatçı petekleri sökmeden yıkama makinesi ile temizleyen İstanbul petek temizliği servis ekibidir. Soğuyan petekleri daha iyi ısıtmak için tıkanan petekleri cihaz ile bulma yoluna gideriz. Termal kamera araştırması soğuyan petekleri bulmamızı sağlar ve gerekirse peteğin kenarından temizleme cihazını takarak veya direkt kombi, havlupan gibi kısımlardan bağlanarak solüsyon ekleriz. Zeminden ısıtmalı petekleri kırmadan sökmeden temizlemek, ısıtmak için solüsyon kullanırız. Kirlilik miktarı ve bazı ölçütlere göre ortalama 45 dakika ilaçlı su ile petek yıkama işlemi yapılır ve kirli oluşumlar alınırken, kanala temiz su eklenerek bazı bakımlar uygulanır ve dikkatlice testler uygulanır.

Üsküdar ahmet çelebi tesisatçı tuvalet sifonu bozuldu su kaçırıyor fışkırtıyor sorunlarında su kaçağı tespiti ekibi ile destek üretebilir. Klozetin sifonu bozuldu ise yedek parçalar ile conta eskimesi veya farklı bir aparatı onararak düzenli çalışmasını sağlayabilir. Klozet zemininden, fayansından su geliyor ise atık veya temiz su klozetten sızıyor ihtimaline karşılık gerekirse kamera ile kanal içine bakılabilir, klozete su sağlayan boruların denetlenmesi, bakımının yapılması işlemleri ile sızdıran su tesisatında garantili robot cihaz ile onarım işlemleri sunulabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87