Büyükçekmece Celaliye Tesisatçı

Büyükçekmece Celaliye tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme işlemlerini yapmaktayız. Çözüm Tesisat olarak aynı gün içerisinde Büyükçekmece semtine servisimiz mevcuttur.

Celaliye Tesisat Ustaları

Büyükçekmece Celaliye tesisatçı tıkalı giderleri görüntüleyerek açan tıkanıklık açma robotu kullanır. Kamera ile atık yerleşim bölgeleri bulup robot cihaz ile neredeyse yarım saat içinde en ufak fayans kırılması da meydana getirmeden temizlememizi ister misiniz? Sıhhi tesisatın ne olduğu önemli değil? Şimdi bizi arayınız. Büyükçekmece Celaliye tesisatçı merkezi sistem kalorifer peteği ısınmıyor, peteklerin temizlenmesi için ne yapılır soruları için petek temizliği işlemlerini önermektedir. Petekte kontrol ve bakım ekibimizce hızlıca araştırılır. Sıcak ve soğuk su sistemleri peteklere doğru monte ettirilmiş mi, kirlilik miktarı gibi incelemeler ve kombi bakımı yapılır. Peteğin kenarı, üstü, altı, son petek devamlı soğuk ise direkt petek yıkama cihazımızı yan kısımdan bir hortum ile bağlayabiliriz. İstersek havlupan ile tüm sisteme erişir ve kirleri çeker alırız. Petek ve radyatörlerin bazıları ısınmıyor ise komple cihaz ile yıkama işlemini öneririz. Temiz su ilave edilir, güçlü solüsyon ile kirler sökülür, hiçbir petek yerlerinden sökülmez ve kontroller ile teslim edilir.

Büyükçekmece Celaliye tesisatçı ekipleri su sızıntısının alt katın komşusuna akması durumlarında su kaçağı tespiti robotu ile kırmadan araştırma yapabilir. Parke, beton evde su sızıntısı varsa elbette ıslanabilir. Ama asıl suyun sızdığı kaynak yerde gerekli ise tadilat yapılacaktır. Tamirat masrafını sıfıra indirmek için test pompası çalışması sonrasında bazı su sızıntısını ilaç ile kapatacak çalışmada bizde bulunmaktadır. Delinen su borusunu tamir etmek ve yerini tespit etmek için ise ses detektörü herhangi bir yüzeyin altından gelen ses dalgalarını dinlememizi sağlar. Küçük bir iş bölümü ile ustalarımız garantili sızıntıları durdurabilir.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87