Pendik Ahmet Yesevi Tesisatçı

Pendik Ahmet Yesevi tesisatçı firması olarak kameralı su kaçağı tespiti , tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği işlemlerini yapmaktayız. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Pendik semtine hizmet vermekteyiz.

Ahmet Yesevi Tesisatçıları

Pendik Ahmet Yesevi tesisatçı petek kalorifer tesisatındaki kireç, pas, tortu, balçığı petekleri sökmeden petek temizliği makinesi ile temizlemektedir. Sıcaklığı düşen peteklerin sorunu sıcak suların eşit dağılmamasıdır. Petek tesisatı temizleme solüsyonu ile 45 dakika kombi veya havlupan gibi bölgelerden devir daim yapılır. Zeminden ısıtmalı, demir döküm peteğinin içinin temizlenmesi için de bizleri arayabilirsiniz. Ortalama olarak kirlerin alınması, yeni suyun eklenmesi, reglaj ve hava ayarlamalarının yapılması 1-2 saat alırken, kombi cihaz kontrolünü de sağlayan ekiplerimiz ile eksiksiz işlemleri sizlere sunuyoruz. Pendik Ahmet Yesevi tesisatçı ile fayans kırmadan su kaçağı tespiti nasıl yapılır konumuza değinmek istiyoruz. Bozuk su sayacı tamiri, bataryanın su kaçırması veya şüphe durumunda bile bizleri arayabilirsiniz. Fayanstan sıcak su geliyor ise kombi veya petek tesisat kaçağı olabilir. Kombiden ısıtılan suyun tesisata geçmesi beklenir. Termal kamera belirtisi olan yüzeylere tutulduktan kısa süre sonra sızıntı yeri bulunur. Onarımlar o bölge ile sınırlı olur. Fayanstan şebeke temiz suyu geliyor cihaz ile kırmadan bulma gibi sayısız işlemlerde test pompası ve ses detektörleri ile yine sorunsuz ve hatasız teşhis, yerlerinin bulunması işlemlerini yapıp onarımlara geçmekteyiz.

Pendik Ahmet Yesevi tesisatçı robotla pimaş tıkanması temizleme ve tıkanıklık açma servisidir. Bir telefon kadar yakınınızdayız. Sıhhi tesisat tıkanması oluşturan nesneler itinalı olarak kanalın içine kamera takılıp bulunur. Evdeki oyuncaklar, satın alınan market ürünleri veya atıklar kanalı doldurabilir. Küvet devamlı taşma yapıyor ise robot cihaza takılacak birkaç telden en uygununu seçip kanala yerleştirip oradaki nesneleri hareket ettiririz. Geri çıkartılacak yabancı cisimler dahil robot cihaz ile küvet gideri ve fayansı kırmadan temizlenmesi işlemlerinde bize güvenebilirsiniz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87