Üsküdar Selamiali Tesisatçı

Üsküdar Selamiali tesisatçı firması olarak kırmadan su kaçağı tespiti , petek temizliği ve kombi petek bakımı servisimiz mevcuttur. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Üsküdar semtine hizmet vermekteyiz.

Selamiali Tesisat Tamircisi

Üsküdar Selamiali tesisatçı havuz su borusunda kırmadan kaçak bulma su kaçağı tespiti yapan firmadır. Su tesisatı farklı ve çok sayıda alanda yer almaktadır. Hepsi için hizmet vermekteyiz. Bahçedeki havuzun su kaçırması durumunda toprak altından gelen su seslerini makine ile dinleyerek yerlerini bulabiliriz. Özenli şekilde işaretlenen kısımda kazı yapılmasından sonra fışkıran havuz su tesisatı ile direkt görsel temasa geçip, arızalı parçaları değiştirerek onarabiliriz. Her tarafı kazmaya gerek yoktur, özel cihazlar ile sorunlar kısa zamanda halledilebilir. Üsküdar Selamiali tesisatçı radyatörü sökmeden temizleyen garanti veren firmadır. Radyatörü sökmeden temizleyen makine petek temizliği İstanbul servisi ile sunulmaktadır. Peteği özel solüsyon ile temizlemek için bir miktar su çekip kirliliğine bakmak, petek ısıtılırken sıcaklıklarını termal kamera ile ölçmek ve kontroller yapmak gerekir. Her zaman sorunlar petekten kaynaklı olmayıp, kombi ve tesisat arızalarını da araştıran ekibimiz, peteğe kombi girişleri, havlupan gibi sekmeler ile basınçlı su motoru, özel solüsyon ve sıcak su ekleyerek bir süre devir daim yaptırdıktan sonra dikkatli şekilde kanaldaki kirleri çekebilir. Tıkalı soğuma yapan kirlenmiş petekleri kırmadan temizleme işlemi garantili sizlere sunulmakta olup bu işlemin iki seneye yakın randımanı ve daha iyi ısılara ulaşmak için artı etkileri olduğunu eklemek isteriz.

Üsküdar Selamiali tesisatçı kırmadan logar temizliği ve tıkanıklık açma çalışması yapan İstanbul firmasıdır. Logar taşkını olan apartmanda logar patlama, kırılma riski de vardır. Önlemek için logar kapağı içine kırmadan logar açma yapan robot cihaz kullanırız. Güçlü cihaz motoru ve atıkları genişçe kavrayarak ilerleten, bazılarını özel yaylar ile sabitleyerek geri çeken üniteler ile betonu kırmadan logar açma işlemlerimizden mutlaka yararlanmalısınız.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87