Sultangazi Robotlu Tesisatçı

Sultangazi Robotlu tesisatçı firması olarak robotla su kaçağı tespiti , robotla tıkanıklık açma ve kombi petek temizliği hizmeti vermekteyiz. Aynı gün içerisinde Emir Tesisat olarak Sultangazi semtine servisimiz mevcuttur.

Sultangazi Robotlu Tesisatçıları

Sultangazi robotlu tesisatçı yemek firması, restoran, mutfak lavabosunda yağlı kanal temizliğini kırmadan tıkanıklık açma robotu ile temizleyebilir. Yağlanmış tıkanmış lavabo giderini temizleyen makine özel solüsyonlar ve basınçlı su motorudur. Robot cihazdaki bazı teller ile atıkları da kavrayarak sorunun büyümesini engelleriz. Yağlanan lavabo giderini bulmak için kameralı cihazları kullanır ve atık borulara bakarız. İtinalı şekilde bu süreci tersine çevirmek için en uygun açıcı yayları 30 metreye erişebilen uzunluğu ile çelik halata takarız. Robot cihaz bu yaylara kuvvet uygulaması ile tüm maddeleri temizleyebiliriz. Sultangazi robotlu tesisatçı ila soğuk ısınmayan kalorifer peteği nasıl temizlenir, petek temizliği yapılır konumuzu aydınlatmak istiyoruz. Petekleri ne kadar az kullansanız da içindeki tortular mutlaka üreyecektir. Yerleştikleri noktalarda soğukluk oluşturur. Petekleri temizlemeden ısıtmaya devam etmeniz yakıt masrafınızın artmasına veya sıcaklık düşüşüne neden olabilir. Kirlilik dozajına göre kombi varsa bu cihaz ile yoksa havlupan kısmı ile kimyasal ve bir miktar sıcak ile ilgili petekte basınçlı halde 45 dakika kadar yıkama yapılır. öncesinde petekteki sular çekilir ve yıkamadan sonra sert, inatçı peteği tıkayan nesneleri de getireceğimiz makinemize almış oluruz. Petekleri sökmeden temizlik süresi 1-3 saat almaktadır. Etkisi iki sene sürer. Kış ve Sonbaharda tasarruflu ve iyi ısınmak için önermekteyiz.

Sultangazi robotlu tesisatçı lavabo pimaş gider borusunda kırmadan su kaçağı tespiti onarım, tamirat yapabilir. Analiz aşamasında mutlaka kameralardan yararlanarak, bir miktar suyu kanala dökerek gözlem yaparız. Su kaçıran akıtan lavabo pimaş borusunu bulmak için 30 metreyi geçebilen kamera kabloları ile araştırma bulunan arızalı noktaların onarımı ile işlemleri tamamlayabiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87