Küçükçekmece Robotlu Tesisatçı

Küçükçekmece Robotlu tesisatçı firması olarak tıkalı gider açma , robotla su kaçağı tespiti ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Küçükçekmece semtine servisimiz bulunmaktadır.

Küçükçekmece Robotlu Tesisatçıları

Küçükçekmece Robotlu tesisatçı kalorifer tesisatında su kaçağını bulan kırmadan onaran su kaçağı tespiti firmasıdır. Kombi kalorifer petek su kaçağı kimyasalı ile onarımlar yapılabilir. Test pompası takılıp veya kombideki basınç değerleri ile ölçüm yapılabilir. Petek metal, kombi tesisatı plastiktir. Her ikisi içinde onarım sıvılarımız vardır. Özellikle peteği sökmeden su sızıntısı onarmak mümkündür. Delinen su akıtan kombi su borusu için bazen tadilat gerekli olabilir. Termal kamera ile tam yerini bulup, hasar ihtimallerini de en aza indirmekteyiz. Küçükçekmece Robotlu tesisatçı yakıt tasarrufu yapan petek temizliği firmasıdır. Yakıt tasarruflu peteği ısıtmak için kimyasal ile yıkama gerekli olabilir. Kireçlenme, paslanma, tıkanma yapan petekleri kullanmaya devam etmek soğumasının giderek artması demektir. Pahalı olmayan servis çalışmalarımız ile petekteki soğumaları termal kamera ile test eder, basınç değerlerine bakarak sızıntı kontrolünde bulunur, petek tesisatı kombi kontrol edilmesini yapar sorunları saptarız. Peteği kırmadan temizleyen aygıt kullanan İstanbul ekibimiz kombi, havlupan, eşanjör girişleri ile suyu çekip, eklenecek suya solüsyon karıştırıp devir daim yaptırdıktan sonra tüm kirleri çeker ve birkaç saatte kronik tüm sorunlarınızdan kurtulmuş olacaksınız.

Küçükçekmece Robotlu tesisatçı tıkalı su borusunu kırmadan açan tıkanıklık açma firmasıdır. Tıkanan su tesisat boruları bazı şartlarda mümkün olabilmektedir. Tadilata gerek kalmadan musluk ve bataryadan az akan su sorunları için basınçlarda küçük bir değişiklik yaparak sorunu aşabiliriz. Su tesisatı için kullanılan basıncı ters taraftan yüksek şekilde kullanarak biriken pislikleri dışarı çıkartabiliriz. Tıkalı su borusu yer tespiti için özel makinelerimiz mevcut olup sağlıklı çalışması için bize ulaşınız.

Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87 Tıkla ARA : 0551 231 83 55