Çekmeköy Aydınlar Mahallesi Tesisatçı

Çekmeköy Aydınlar Mahallesi tesisatçı firması olarak kameralı cihazla su kaçağı tespiti , tıkalı gider açma ve petek temizleme hizmeti vermekteyiz. Emir Tesisat olarak aynı gün içerisinde Çekmeköy semtine servisimiz mevcuttur.

Aydınlar Mahalesi Tesisatçıları

Çekmeköy Aydınlar Mahallesi tesisatçı mutfak lavabosunda su taşması var ise tıkanıklık açma robotunu önermektedir. Tıkalı mutfak kanalı açan İstanbul tesisat ustalarımız kanalın içine kameralı gider içi aygıt yerleştirerek atıkları bulur. Tortu, sertlik kıvamı, atık türü gibi konularda netlik kazanılır. Su basım cihazları veya atıkları parçalayarak robot cihaz hiçbir yeri kırmadan kanaldaki kirlenmeleri dikkatli şekilde uygulamamızı sağlar ve bir süre sonra kanalizasyona atıklar geçmeye başlar. Testler ile bunu teyit etmekteyiz. Çekmeköy Aydınlar Mahallesi tesisatçı banyonun, tuvaletin, mutfağın tavanında su damlası var akıyor sorunlarında su kaçağı tespiti ekibini aramaya ne dersiniz? Üst katın tavanında su akıntısı varsa komşunuzun evde olduğu bir gün seçin ve bizi arayın. Komşunuzun su sistemleri için zararsız basınç testini cihaz ile uygulayalım. Hatasız incelemelerden sonra komşunun dairesindeki su kaçağını bulmak için ses detektörü işlemine geçeriz. İğne ucu kadar delinmiş bir sızıntı olsa da cihazımız beton içine gömüşü su borularında kaçak araması yaparak o noktaları bulacaktır. Gerisi onarım süreci ile ilişkilidir ve aynı gün sorunları çözebiliriz.

Çekmeköy Aydınlar Mahallesi tesisatçı kalorifer petekleri ısınmıyor ise petek vanalarının kontrol edilmesi, kombi pompa arızası ve diğer olasılıklara bakmamızı önermektedir. Düzenli petek temizliği sıcaklığı yükseltmek ve kombiyi daha düşük derecelerde ısıtmanın yolunu açacaktır. Eğer problem peteği tıkayan tortu, kireç gibi nesneler ise makine ile alabiliriz. Üstelik hızlı, güvenilir ve hiçbir yeri sökmeden bunu yapıyoruz. Makinemiz ile peteğin sağ kısmı, havlupan gibi kısımlardan, kombiden bağlantı yapıp petekleri yıkayarak açma, temizleme işlemleri yapılır. Sonuç gerçekten hissedilir ısı artışı ve hatta %40 varan petek ısıtma maliyeti tasarrufu diyebiliriz.

Tıkla ARA : 0551 231 83 55 Call Now ButtonTıkla ARA : 0212 417 21 87